2737
2739
عنوان

نظر تون راجب این کار مادر با بچش چیه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چه حرفیه ، حتما همه راه هارو امتحان کرده جواب نگرفتم  پس باید میزاشت بچه کور بشه حتما  ...

اون موبایل رو میزد میشکست

اصلا میدونی چه آسیبی تو روح و روان بچه بوجود میاد و بعد تو بزرگسالی؟؟؟؟

2728
اتفاقا من اینو نشون بچم دادم گفتم انقدر با تبلت بازی نکن ببین بچه چجوری شده کور شده .ازونموقع برنمید ...

فکرکنم این کار شما خیلی بهتره تا روی خود بچه آدم این حرکتو پیاده کنه 

صدای خر و پف شوهرم دیونم کرده

چقدر.شبیه نوه دایی منه✌🏻😂

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2740
از همون اول نباید  گوشی دست بچه داد که بعد مدتی با همچین صحنه وجشتناکی  روبروش کنیم

من اصلابهش گوشی نمیدم 

تبلت داشت فقط هفته ای یکیاراونم خراب کرددرست نکردم 

ابجیم میگ چطوردلت میادچرانمیدی 

ولی اخه بی جنبه س بدم دیگ نمیتونم بگیرم ازش بعددیگ از۱بح تاشب بایدسرش توگوشی باشه چون یکماه اینطوری بوددیدم واس گرفتن گوشی بلیدازش اجاره بگیرم دیگ منم کلانمیدم 

بعدخیلی ب نقلشی خمیربازی خونه سازی کارباقیچی بیشترعلاقه نشون میده ولی باگوشی باشه دیگ هیچکاری نمیکرد

وخدایی که بشدت کافیست
ی کم سایه زده چشماش و ترسوندش ب جاش چشماشو از کور شدن نجات دادع این الان چرا لیاقت نداره

چون روان بچش آسیب دیده چون تو بزرگسالی تاثیرش رو نشون میده 

هیچ بچه ای با موبایل کور نمیشه

موبایل رو از دسترسش خارج میکرد