2737
2734
عنوان

نظر تون راجب این کار مادر با بچش چیه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 55 پست
اون موبایل رو میزد میشکست اصلا میدونی چه آسیبی تو روح و روان بچه بوجود میاد و بعد تو بزرگسالی؟؟؟؟

بچه ها خیلی عاقلن اصلا به کارای ما کار ندارن 

قطعا بعدش براش توضیح داده که مداد کشیده 

یعنی اگر توضیح داده باشه کارش خوبه 

و اینکه با این جمله کلیشه ای که اصلا میدونی تو بزرگسالی بچچچچچههه چه اسیبی میبینه همه کاراشونو لاپوشونی نکنیم ....

ای هیچ بر هیچ مپیچ ...😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای کاش چند تا کتاب روانشناسی کودک بخونید 

کتاب‌ها قطعا برای زندگی های ایده الن و رویایی 

شما نسل کودکان امروز رو در ۲۰ سال دیگه ببینید متوجه اثرات مخربه همین کتابها میشید 

کتابهایی که محتوا نداره ، فقط حرفای دهن پر کن داره 

البته همه کتابها منظورم نیست 

2731

چه ایده جالبی اشکالی نداره به نظرم دیگه بدتر این نیست ک چشما و ذهنش از کار بیوفته .....بچه هم زود یادش میره ولی عوضش بیشتر حواسشو جمع میکنه ک به حرف بزرگترش گوش بده 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
چه ایده جالبی اشکالی نداره به نظرم دیگه بدتر این نیست ک چشما و ذهنش از کار بیوفته .....بچه هم زود یا ...

اصلا بچه های توی این سن خیلی عاقلن خدایی 

حتما مادره نتونسته توجیهش کنه و مجبور به این کار شده 

اینکه گوشی رو بگیر یا بشکون و یا از اول نباید میداد درست نیست 

مثلا من خودم گوشی ندادم دستش ولی از دسته بقیه میگرفت ، همون داستانه همیشگیه دوستیه خاله خرسه 

و حتما براش توضیح بده که چرا اینکارو کرده بچه همیشه یادش میمونه و بزرگتر شه اتفاقا از والدینش ممنونه که به فکرش بودن 

2740
اصلا بچه های توی این سن خیلی عاقلن خدایی  حتما مادره نتونسته توجیهش کنه و مجبور به این کار شده ...

من جای این مادربودم الکی پنبه میاوردم و دورچشمشو پاک میکردم و هرگزهم نمیگفتم نقاشی کردم  ک فک کنه دارو زدم خوب شده ....بچها الان گودزیلا شدن باید یه طوری جلوشونو گرفت وگرنه هر غلطی بخوان میکنن و جالب اینجاس همه هم بهشون حق میدن ....

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

مخالفم از اول باید برای استفاده از گوشی زمان مشخص داشت داشته باشه بچه با بازهای مناسب سنش سرگرم کرد مادر باید این مدیرت و توانای داشته باشه که بچه بازی و دو نفره با مادرش براش هیجان انگیز تر و جالتر از گوشی براش باشه  که سمت گوشی بیشتر از زمان مشخص نره

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺