2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

ان تی دخترم۲/۲۳ بود آزمایشام خوب بود نه آمینو دادم نه سل فری دکترم گفت آمینو رو بده ولی به خاطر یک درصد سقطش میترسیدم آخه تا حالا دوبار سقط داشتم این سومی بود  بعدتوکلمو به خدا کردم دکترمم عوض کردم یه ماه پیش دخملم به دنیا اومد الحمدلله سالم بود 

البته نمیگم که شما آمینو رو نده شاید اگه بچه اولم بود آمینو رو میدادم انشاالله که چیزی نیست و کوچولوتون صحیح و سالم باشه

شوهرمم میگفت اگه آمینو رو بدی و بچه مشکلم میداشت من سقط نمیکردم

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
2738
سلام  ان تی دخترم۲/۲۳ بود آزمایشام خوب بود نه آمینو دادم نه سل فری دکترم گفت آمینو رو بده ولی ...

شما شرایطتون فرق میکنه ولی اگه خدایی نکرده یه مشکلی داشته باشه خیلی عذاب اوره ولی علمش هست نباید بذاریم این اتفاقا بیفته خدا حفظش کنه دخترتو قدمش پرخیروبرکت

آزمایش خونتون چطور بود؟

سونو من خوب بود آزمایش داغون. سلفری دادم ودست به دعام واسه جوابش23روز شده آزمایشگاه جواب نمیده😭

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
شما شرایتون فرق میکنه ولی اگه خدایی نکرده یه مشکلی داشته باشه خیلی عذاب اوره ولی علمش هست نباید بذار ...

ممنون سلامت باشین آره منم میگم شرایطم فرق میکرد وگرنه خب مطمئناً بچه ی سندروم داون داشتن خیلی سخت و طاقت فرساست من تا آخر بارداری هر از گاهی واقعاً میترسیدم که مشکلی باشه

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
2706