2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اطلاعاتی در مورد مو دارین موهای من خیلی حالشون خرابه کم پشت و نازک شده 

من سرم موی آرگان میزنم...برای ریزش شامپوی قهوه ی سریتا و یه سرم‌موی سریتا میزنم خیلی خوبه...ولی الان شامپو بخاطر  تثبیت رنگ موهام لوریل میزنم...ماسک انار حالا مارکی که  برای موهاتون خوب باشه خیلی خوبه...تخم مرغ  رسمی هفته ای یبار به موهاتون بزنید...من حمون نیرم هر روز ولی موهامو هفته ای دوبار میشورم اونم با آب ولرم..

چند ثانیه زیره آب سرد نگه میدارم...  زینک پلاسم خوبه....روغن نارگیل میزنم نرم بشه...دیگه همین کارا رو می کنم...

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
2740
نه ادمین دارن  سرچ کن محصولات نفیس همه چیشو میاره قیمتا عالی و همشونم من دارم عالین محصولاش او ...

ممنون عزیزم فقط ی سوال دیگه من چطوری متوجه بشم چه کرمی از جمله ضدافتاب ؛ مرطوب کننده ؛ دور چشم و کلاژن ساز مناسب پوستمو انتخاب کنم من پوستم خشکه ولی جوش هم میزنم.  ببخش طولانی شد 

به پوستم میرسم...ماسکای طبیعی... به موهامم خیلی میرسم...هر  روز سرم آرگان و  هفته ای دوبار ...

افرین بهتون فقط یک تجربه از مصرف قرص مولتی خدمتتون بگم؟البته من اپتی وومن مصرف میکردم

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
افرین بهتون فقط یک تجربه از مصرف قرص مولتی خدمتتون بگم؟البته من اپتی وومن مصرف میکردم

بگو عزیزم‌تجربتون رو

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
بگو عزیزم‌تجربتون رو

عزیزم من یک بسته اپتی وومن که داشتم هر روز نصف قرصشو میخوردم و به جای 2 ماه 4 ماه مصرفش طول کشید بعد به پزشک که مراجعه کردم گفت چی خوردی کلیه هات خیلی رسوب گرفته و بعد گفت متاسفانه مردم ما مولتی ویتامینو سر خود مصرف میکنن و فکر میکنن بی ضرر هست در حالی که اینا تو کلیه رسوب میکنه گفت بیشتر سعی کن از طریق میوه جات و مواد غذایی ویتامینها رو تامین کنی

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)