2733
2734
عنوان

اولین چیزی که در تصویر میبینید، شخصیتتان را لو میدهد😱👌

| مشاهده متن کامل بحث + 104313 بازدید | 651 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جلو بقیه زشته🙄

من سگ و روباه و مادر و بچه دیدم ولی شخصیتم مثل توی متن نیست اصلا

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
واااای ببخشیدا بخدا تند تند همه رو لایک کردم شاید از قلم افتادی ☹

خواهش میکنم عزیزم اشکال نداره منو خیلیا از قلم میندازن عادت کردم دیگه😂😂😂😂اما برام سواله چرا همه از قلم میندازن کسی از خودکار نمیندازه منو😂😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
نه بابا ایقد بی تربیت نیستم😑

خب تو خصوصی بگو 😁 مردم از فوضولی😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

گربه روباه مادربچه

سرویس اشپز خانه گلمنگلی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت اماده سفارش گیریه❤❤❤❤با کلی پارچه ی متنوع و خوشگل و کلی مدل جدید🎈🎈🎈بعلت شروع پیج بین ۲۰۰نفر اولی ک فالومون کنن تو اینستا قرعه کشی میشه و به ۵ نفر جایزه های گلمنگلی میدم _golmangoli_kitchen_@
2706