2733
2739

عزیزای دلم من ۱۴ روز هس تاخیر دارم و یه روز بعد تاخیر بیبی چک متفی بود دیگه نزدم. الان سه روزه کمر درد شدید دارم و سینه درد اصلا ندارم

کسی با این درد کمر باردار بود،،؟

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنین به سلامت بارداریمو بگذرونم و سلامت بهم برسیم 🙏🙏لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=131422270]من الان ۲۳ روزه عقب افتادم سه بار بی بی چک زدم منفی بوده ...کمردرد و دل دردم دارم ...هیچ نمیدونم چمه ...[/QUOT

اییی پس مثل همیم عزبزم.

تو نرفتی آزمایش؟

من میگم کیست اینا کمر درد هم میاره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=131422270]من الان ۲۳ روزه عقب افتادم سه بار بی بی چک زدم منفی بوده ...کمردرد و دل دردم دارم . ...

نه والا جرات نمیکنم برم بیرون ...هی میگم کیسته .دیروز و پریروز لکه بینی داشتم قطع شد .اصلا موندم بلاتکلیف ...میگن حاملگی ممکنه بی بی چک نشون نده .هیچ نمیدونم چه کنم...درمانگاه و مطبا و ازمایشگاها هم ک شلوغه.

2738
تا حالا کیست داشتی؟ من نمیدونم علائمش چیه؟  نمیدونم چی کنم شما چی میکنی؟

یبار ۵ ماه پیش داشتم ولی تاخیر نداشتم انقدر فقط درد تخمدان داشتم گاهی. ایندفعه علاوه بر گاهی درد ...کنر درد شدید دارم 

نمیدونم بیبی نزدم دیگه دلشو ندارم فعلا بلاتکلیفم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یبار ۵ ماه پیش داشتم ولی تاخیر نداشتم انقدر فقط درد تخمدان داشتم گاهی. ایندفعه علاوه بر گاهی درد ... ...

منم اولین بارمه سابقه کیست نداشتم.این ماه اصلا بیبی نزدی ...منم مثل تو درد کمر و تخمدان دارم .تا اخر ماه خبری نشه میرم دکتر هرچه باداباد .

منم اوایل بازداریم خیلی کمر درد داشتم دار میگفت بخاطر رحمه چون داره جا باز میکنه

من دقیقا دو نقطه هس دو طرف کمرم درد میکنه میزنه به پام . درد زیر شکم پریودی هم دارم. نمیتونم از درد کمر دارز بکشم یا بشینم قشنگ.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706