2737
2739

اره. تایمای مختلف امتحان کنید 

من ی سفارشم امروز رسید

یکی هم امروز ثبت کردم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پنجم عید سفارش دادم هنوز نرسیده به دستم😟

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2731

من یه هفته پیش تونستم سفارش بدم اونم گفته ۲۰ م می آد هنوز خیلی شلوغه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
بله.دیروزم تحویل دادن بهم.من تهرانم

خب شما کی سفارش داده بودین ؟؟؟؟

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2738
من پنجم عید سفارش دادم هنوز نرسیده به دستم😟

مگه چی سفارش دادین؟کدوم شهرین؟

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
خب شما کی سفارش داده بودین ؟؟؟؟

من بامداد جمعه سفارش ثبت کردم.شنبه رسید.پاور بانک و کیف پی اس ۴ و ظرف آشپزخانه بود سفارشم

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
من یه هفته پیش تونستم سفارش بدم اونم گفته ۲۰ م می آد هنوز خیلی شلوغه

منم پنجم عید دادم هنوز نرسیده پس قراره بیستم بیاد

منم میخواستم نصف سیسمونیمو از اونجا بگیرم تجربه ای ندارم خوبه بنظرتون جنسشون کیفتشون چون وسایلای بزرگ‌هم‌میخوام بگسیم..یکیم ک موقعی ک بدستمون رسید،پولو میدیم؟؟؟یا اینترنتی واریز میکنیم بعدش وسایلارو میفرستن؟؟

لطفا راهنماییم کنین........

2706