2733
2739
عنوان

فیلم ترسناک خیانت

333 بازدید | 6 پست

خیلی ترسو شدم همش فک میکنم اگه بهش برسم و بهم خیانت کنه چی اگه بعد ی مدت عاشقم نباشه چی یا از کمبود اعتماد ب نفسه یا این ک بهش اعتماد ندارم نمیدونم فک کنم داره دیوونم میکنه ب شدت حسود شدم وقتی میبینم ی دختر خوشگل تر همکارشه یا فالوش کرده حالم بد میشه احساس میکنم تو بدنم مار دارم ب خودم میپیچم نمیدونم با این مشکلم چیکار کنم فک کنم برام مشکل ب وجود بیاره اگه ب ی ادم شکاک تبدیل شم چی  نمیدونم شایدم اینقد عاشقشم ک میترسم میدونم میدونم کسی ک عاشق ادم باشه دورشو خالی میکنه و اینا ولی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیش از حد وابستش شدی و خودتو زیادی داری نادیده میگیری میدونی یه چیزی هم هست که واسه کسی که واقعا عاشق میشه پیش میاد طرفت غیر تو محل یکی دیگه بده میخوای پارش کنی :-| میدونم چی میگی برای خودم پیش اومده 😄 بقیه میگن بیخیال باش و اهمیت نده ولی دست خود آدم نی 

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2728
شخص خاصی نیست فقط خواستم مشکلمو بنویسم

وا خب طرفت وجود خارجی داره یا نه؟

بالاخره همسرته دوستته نامزدته غریبست یکی باید باشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

مثل منی .منم یکی دوست داشتم اینقدر میترسیدم از دستش بدم آخرم هم دخترباز از آب در اومد

افکار منفی دور کن از خودت نزار ذهنت منفی بشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم