2737
2734
عنوان

ختم یس هرکسی مایله بیاد

85 بازدید | 11 پست

عزیزان یک ختم ۱۰۰۰ یس هست من ۱۴ تا برداشتم متاسفانه وقت نکردم بخونم تا ۱۵ شعبان فرصت دارید برای خوندن هرکسی مایل بود بخونه بگه ممنون میشم

الان فقط ۱۲ تا باقی مونده

ختم به این صورته:

❌تــــوووووجه :👇👇👇

🦋شرایط قبل و بعد شروع🦋

🍀 یک دعای فرج

🍀هفت یاالله

🍀پنج صلوات

🍀به سلام قولا رسیدید هفتاد تکرار کنید  حاجاتتان را بگویید اول سلامتی اقابعد حاجت روایی دگر شرکت کنندگان سوم حاجت روایی خودتان

و سپس ادامه یس بخوانید

زمان تلاوت:تا نیمه شعبان ❌🌾✨🌾✨🌾✨🌾✨🌾✨🌾✨

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفتادبارچی تکرارکنیم؟؟

آیه سَلَامٌ قَوْلًا مِّن رَّبٍّ رَّحِيمٍ(58)

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2728
من میخوام شرکت کنم ۵تایاسین میخونم عزیزم فقط بهم بگوشرایط اخریشونفهمیدم

خیلی ممنون گلم 

فقط باید آیه ۵۸سَلَامٌ قَوْلًا مِّن رَّبٍّ رَّحِيمٍ رو ۷۰ مرتبه تکرار کنید حاجت بخواید و بعد مابقی یس بخونید

چشم صلوات دعای فرج اینا روهم قبلش بخونه هم بعدش؟بعددوتا داعای فرج داریم کدوموبخونم.

نه عزیزم فقط قبلش 

الهی عظم البلا.... رو باید بخونی گلم

انشالله هرچی از خدا میخوای به صلاحت بشه و زودی بهش برسی لطف بزرگی کردی

2738
گلم ۵تاروخوندم

ممنون عزیزدلم

خیلی ممنون گلم  فقط باید آیه ۵۸سَلَامٌ قَوْلًا مِّن رَّبٍّ رَّحِيمٍ رو ۷۰ مرتبه تکرار کنید حاج ...

عزيزم شما شيمي بلدي؟

حوا به آدم گفت :دوستم دارى؟ آدم گفت :  مگه خبر مرگم چاره ديگه اي دارم ؟  و اينگونه بود كه عشق آغاز شد