2733
2739

ماتوساختمون مادرشوهرم میشینیم البته ارثیه هنوزتقسیمش نکردن ماام یه واحدشومیشینیم حالاماوبرادرشوهرم یه خونه سه طبقه شریکی داریم اونم نامزده الان میگن یامابایددربیایم بریم اون خونه یابرادرشوهرم بره هیچکدوممونم پول نداریم بدیم یکی ازمستاجرادربیاد حالابه نظرتون طلاهاموبفروشم من دربیام یاهمین جابشینم طلاهامم بمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باشم میفروشم میرم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

من عمرا نمی‌فروشم. سر جام محکم می‌شینم. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

طلا قیمت جهانیش میکشه بالا به این روزها نفروش ضرر میکنی

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

اگه اونجا که هستی مشکلی نداری همونجا بمون وطلا هاتم نگه دار

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹

من که کل طلاهامو فروختم یه خونه خریدیم پشیمونم نیستم به هیچ وجه به نظرم ارزششو داشت😉😉😉😉😉

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2706