2737
2739
عنوان

PCO ، خواهشا بیاین

154 بازدید | 39 پست

سلام دوستان 

من یکسالی میشه که تخمدان پلی کیستیک هستم

یه مدت باشگاه میرفتم کیستام از بین رفتن ولی چند وقته بازم برگشته و پریود نشدم الان نزدیک ۲ ماهه پریود نشدم 

از وقتی کرونا هم اومده دیگه باشگاه هم نیست که برم و تحرکمم کم شده ، آدم جرئت هم نداره بره دکتر البته دکتر هم نیست الان

میشه خودم برم آمپول بگیرم بزنم؟واقعا خسته شدم نمیدونم چیکار کنم 

خیلی میترسم واسه بچه دار شدن ، کسی این تجربه رو داشته؟در آینده مشکل به وجود میاره؟بخدا خیلی میترسم از اینکه بچه دار نشم

کسی با این مشکل میتونه حتما باردار بشه؟

اگه بهت گفتن نمیتونی کاری رو انجام بدی بهشون بخندبعدا میفهمن چرا بهشون خندیدی 💞🤞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم پیازد لایه لایه کن بزار تو اب بجوشه ابشو بخور عسل بریزز ک بتونی بخوری

تاثیر داره واقعا؟

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
2731
عزیزم پیازد لایه لایه کن بزار تو اب بجوشه ابشو بخور عسل بریزز ک بتونی بخوری

تاثیر داره؟

اگه بهت گفتن نمیتونی کاری رو انجام بدی بهشون بخندبعدا میفهمن چرا بهشون خندیدی 💞🤞

منم دارم مشکل ت رو فعلا نامزدم ولی دختر داییم داش تو ماه اول اقدام راحت باردار شد نگران نباش

انقدر در جوا ابلهان خاموش ماندیم ک گفتند.....            حرف حساب جواب ندارد☻
سلام .من پلی کیستیک بودم و هستم الانم با داری دوم و دارم 

چجوری باردارشدی بادارو؟

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
تاثیر داره؟

خیلی روزی دوبار اگه نمیتونی یبار من طب سنتی میرم عرق و اینا خیلی داده و اینم گفته بکن 

انقدر در جوا ابلهان خاموش ماندیم ک گفتند.....            حرف حساب جواب ندارد☻
2738

قرص ویتاگنوس بخور. گیاهی هست منظم میشه

منم میخورم نتیجه گرفتم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

خدا نگه داره واستون🙏 یعنی در حالی که کیست داشتیی باردار هم شدی؟

گلی من از ۱۵ سالگی داشتم.

فک میکردم پریود نمیشم خوبه.

۱۶ سالم که شد ازدواج کردم دیگه ترسیدم که نکنه باردار باشم رفتم دکتر گفت کیست ریز تخمدان داری.

بهم قرص جلو گیری داد تا ۴ ماه اصلا اثر نکرد بیشترم شد.

دیگه گفت برو برا اقدام .

نشد تا یه سال.

دکترمو عوض کردم گفت اینقدر زیاده کیستای ریزت نمیزاره یه تخمک ازاد کنی.

عمل لیزری لاپراسکوپی کردم  کیستامو بیشترشو سوزوند.

۸ ماه بعدش باردار شدم.

زودتر واسه بارداری اقدام کن اگه وضعت خرابه

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

عزیزم طبیعی باردار شدی یا با دارو؟ چ دارویی مصرف کردی

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
منم دارم مشکل ت رو فعلا نامزدم ولی دختر داییم داش تو ماه اول اقدام راحت باردار شد نگران نباش

ایشالله که همینطور باشه

چجوری باردارشدی بادارو؟

بارداری اولم که ماه سوم اقدام باردار شدم ولی پسرم ۳ سالش که بود خواستم نشد دکتر گفت پلی کیستیک داری .سال ۹۵ بود چند باری آمپول زدم نشد .دیگه ادامه ندادم .توکل کردم به خدا الان پسرم ۷ سالشه .دومی را ۷ هفته باردارم بدون هیچ دارویی

گلی من از ۱۵ سالگی داشتم. فک میکردم پریود نمیشم خوبه. ۱۶ سالم که شد ازدواج کردم دیگه ترسیدم که نکن ...

من فعلا عقدم ، عروسی هم کنم تا چند سال شرایط بچه دار شدنو ندارم

2706