2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبمیوه های طبیعی به خصوص سیب و هویج 

و تاکیدم روی سیب هست

ترکیب آب سیب طبیعی با عسل طبیعی روزی یک لیوان

انواع سوپیجات به خصوص سوپ جو 

انواع آش 

انواع غذاهای سبک و کم چرب 😍 و البته کنار اینها ورزش ملایم و هوازی به اضافه ی داشتن روحیه ای رها و شاد

کیمیاجون۱ ....کاربر ۹۱...این کاربری دومم هست
2731

معجون پر ملات 😂😂پر از پسته و گردو و بادوم و موز و کاکائو و عسل و شیر و خرما اینو بخوری نیاز نیس چیز دیگه ای بخوری 😂

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞

من دکتر بهم شربت آلوورا داده 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2738

من روز درمیون ویتامین ث و هفته 1 بار ویتامین دی 

گردو و پسته رو میزارم لای خرما و روش عسل میریزم و صبحا میخوریم با چای نبات تا شب کلی انرژی داریم 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
آبمیوه های طبیعی به خصوص سیب و هویج  و تاکیدم روی سیب هست ترکیب آب سیب طبیعی با عسل طبیعی روز ...

من سيب رو همينجوري ميخورم 

عسل رو هم جدا ميخورم

اما حوصله گرفتن ابميوه ندارم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من سيب رو همينجوري ميخورم  عسل رو هم جدا ميخورم اما حوصله گرفتن ابميوه ندارم

اینم که حرف نداره 

تناسب اندام میاره براتون😊😍

کیمیاجون۱ ....کاربر ۹۱...این کاربری دومم هست