2733
2734
عنوان

سامانه شاد کمککککککک

84 بازدید | 11 پست

عید همگی مبارک 😍😍😊

می خواستم بپرسم این سامانه شاد الان قطعه آیا ؟؟ 

آخه انگار نمیشه واردش شد ؟؟؟ کسی میدونه ؟ 

نبخش ، بزار یاد بگیرن اشتباه نکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما الان ۱هفته اس .مدرسه راه اندازی کرده ومعلمم توش جولان میده😁🐭

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
اره دیگه شاد

😧😧😧😧😧 

ببخشید اما چجوری تونستی وارد سایت بشی ؟ به ما گفتن از روبیکا 

که من چند بار با گوشی های مختلف امتحان کردم نشد 

وارد خود سایت   هم که میشم میگه دسترسی مقدور نیست 😕

😧😧😧😧😧  ببخشید اما چجوری تونستی وارد سایت بشی ؟ به ما گفتن از روبیکا  که من چند بار ...

من خود برنامه شاد رو دارم .خواستی بیا تلگرام بدم بهت اینجا چون حجمش بالاس نمیاد

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
2738
من خود برنامه شاد رو دارم .خواستی بیا تلگرام بدم بهت اینجا چون حجمش بالاس نمیاد

😧 والا من موندم آخه برنامشو بخوای بگیری باید ثبت نام کنی تو سامانش ( که الان نمیاد ) 

😧 والا من موندم آخه برنامشو بخوای بگیری باید ثبت نام کنی تو سامانش ( که الان نمیاد ) 

من الان از مدیر پسرم پرسیدم گفت به تنهایی برنامه شاد به درد نمیخوره خود مدرسه باید کانالی درست کنن لینک بدن به شما ...شما با نصب اون شاد بتونید وارد کانال مدرسه شین.مدرسه کانالی درست کرده تو برنامه شاد یان

من الان از مدیر پسرم پرسیدم گفت به تنهایی برنامه شاد به درد نمیخوره خود مدرسه باید کانالی درست کنن ل ...

بله اما من و چند تا از دوستای نزدیکم نتونستیم وارد برنامه شاد بشیم

بعدم چند تا خبر اینجوری دیدیم که انگار سامانه قطعه 👇🏻

بعد من از قبل برای آموزش و پرورش یه شکایت نامه فرستادم که بعد به من زنگ زدن و گفتن که سامانه شاد کلا قطعه بعد شما الان اینجوری گفتین من شوکه شدم 😂😂😂 

به هر حال ممنونم ازتون امیدوارم زودتر این مشکلات و بیماری ها حل شه که دیگه این اتفاقا نیفته 😊😊

بله اما من و چند تا از دوستای نزدیکم نتونستیم وارد برنامه شاد بشیم بعدم چند تا خبر اینجوری دیدیم که ...

کلاس ومدرسه ما قبل این مشکل راه اندازی شده بود.ایشالله زود درست شه