2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب عزیزم یه چیزایی واقعا باکلاس نیستن،مثلا این انگشترو اگه باهاش خاطره داری فقط توخونه واسه دل خودت ...

انگشتر هدیه ست اتفاقا تو خونه میپوشم ناراحت نمیشم کسی نظرشو بهم بگه تتو و چون خیلی وقته زدم کمرنگ شده چن تا تتو رو بدنم دارم ب فکر ترمیم ایشاالله همش بعد از کرونا 

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖
عزیزدلم اون انگشتره دیگه دستت نکن،اگر خیلی دوسش داری وقتایی که تنهایی بنداز،انگشترای ظریف استفاده کن ...

ن عزیزم توهین چرا  خودم بفکر تتو هام بودم گفتم بعد از کرونا انگشترم هدیه شوهرم بود دلم نیومد نپوشم

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖
2742
ن عزیزم توهین چرا  خودم بفکر تتو هام بودم گفتم بعد از کرونا انگشترم هدیه شوهرم بود دلم نیومد نپ ...

خوب کاری میکنی،هراز گاهی بپوشش که ببینه مهمه واست، سفید بخت باشی💋

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2738
من یه ناخنکارم اگه میخوایین بدونین چه لاکی به دستتون میاد چ مارکی خوبه وکاشت ناخن میخوایین الان پست ...

باشه

من زدم

دستت طلا

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2706