2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاشت میزدی ناخوناتو؟اخه دوپله شده

زدم کنده شد الانم تو فکرشم ولی تو این وضعیت به اصلاح نمیتونم برم 

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖
2731
لاکت واقعا قشنگ نیس ،قرمز دوس داری یه قرمز دیگه بزن این بدرنگه،درسته که فقط راجبه لاک نظرخاستی،ولی ا ...

مشکلشون چیه 

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖
2738
ببخشید ولی اون تتو و اون انگشتر بیشتر خزه

تتو برا خیلی وقته طرح جالب بگین بزنم روش

مشکلشون چیه 

خب عزیزم یه چیزایی واقعا باکلاس نیستن،مثلا این انگشترو اگه باهاش خاطره داری فقط توخونه واسه دل خودت بنداز دستت،واسه بیرون خیلی قدیمیه ،تتو هم جاش مناسب نیس ،ستاره هاش خیلی ساده وغیرخرفه این،کمرنگ هم شده یاازاول اینجوربوده نمیدونم ولی رنگشم جالب نیس وبیشتر شبیه خالکوبی هایه قدیمه تا تتوهایه امروزی.ببخشید به این وضوح نظردادم گفتم شاید برات مهمه که به روز تر به نظربیای،چون خودمم خیلی دوس دارم یکی وقتی کمکم میکنه راجبه تیپم

شلوار یا تتو😂

عزیزدلم اون انگشتره دیگه دستت نکن،اگر خیلی دوسش داری وقتایی که تنهایی بنداز،انگشترای ظریف استفاده کن، اوت تتو هم برو ترمیم یچیز جدید بزنه روش،رنگش بده، بخدا قصد توهین ندارما،خواهرانه گفتم❤

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2706