2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره بچه میخوام،یه دختر 4 ساله دارم،ولی اقدامم قرار بود تابستون باشه،فک نمیکردم اینبار اینجوری بشه،آخه من همیشه جلوگیری طبیعی داشتم و نشده،اما اینبار یجوریم

همیشه قبل پری علایم نداشتم جز پادرد و داغ شدن،اماالان 3 ،4 ماهه قبل موعد سینه درد دارم

این ماه سینه درد روزای 13 تا16 داشتم،زیر دلم درد گرفت.

هفته دیگه موعدمه و 10 روزی هست دلم گهگاه تیر میکشه و کمرم درد خفیفی داره،ترشح ندارم.

لکه لانه گزینی کی دیده میشه؟

2738
خیلی ممنون که نظرتون گفتین،بنظرتون فاصله 4 سال خوبه برای بچه دوم؟

سلام‌ عریزم‌‌ من تجربه بارداری ندارم. اما از لحاظ فاصله سنی یه کتاب خوندم که فاصله ۳ تا ۵ سال بین دو بچه خوبه. البته کمتر یا بیشتر شدن این فاصله گاهی دست خود آدم‌ نیس😉

ببخشید زیاد سوال میپرسم،چون نمیدونم چمه؟!😞😞 برای بارداری اولم هیچی علایم نداشتم تا تاخیر افتاد. ...

در این مورد هم دیدم مواردی که هیچ علامتی نداشتن. و هر بارداری حالت های آدم‌ فرق میکنه. دیدم‌ که میگم یکی از فامیلامون سر بچه ادلش خیلی اذیت شد همه جور علائمی داشت. اما بچه دومش هیلی خوب بود هیچ‌ مشکلی نداشت. بی بی چک هم اکثرا میگن که بعد از عقب افتادن پریود تست کنید