2737
2734
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت نازا

2925 بازدید | 93 پست

دیشب مادرشوهرم اومدخونمون هشت ماهه عروسی کردم و اقدام نداشتیم .. بهم گفت هرکی بلتوعروسی کرده بچه داره همه ام پسسسر تو هیچی؟؟؟ گفتم مامان ماشرایطشو نداریم بچه مسئولیت بزرگیه بعدم شوهرم خودش میگه ماامادگیشونداریم فعلا یکم صبرکنید تابعدکرونا تابستون بهش فکرمیکنیم گفت بیخوووود نکنه تونازایی ک هی بهونه میاری خب اگه مشکل داری بگوببریمت دکتر  عروس مفت اوردیم یانون خوراضاف ؟! 

😐😐😐😐😐دقیقا این و گفت

پناه بر خدا

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

زر زده بگو فضول باشی هستی تو 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
واا 8ماه ک چیزی نیس😒بگو اصن میخام تا5سال عشق و حال کنم بچه میخوام چیکار

منم تازه ازدواج کرده بودم هنوز یو سال نمیشد بعضی وقتا دل پیچه میگرفتم هی مادرشوهرم میومد میگفت خبریه 

منم بهش گفتم نه تا ۵ سال بعد خبری نیست 😁

۵ سال بعدش که خودمون خواستیم بچه دار شدیم

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2706