2737
2739

چی باید بخورم وچی نباید بخورم فک کنم چن روز مونده به ازمایش ومیخام خوب باشه اگه بده باشه فامیلم بدجور مسخرم میکنن دعا کنید خوبه باشه وگرنه مسخرشون میشم 😥😥 اگه تایبک قبلیمو خوندید میفهمید چرا مسخرم میکنن خواهشا برای اینکه جوابش خوب باشه هر سوره کوچکی یا صلوات برام بفرسید اگه فرستادید لایک کنید من به دعای شما اعتماد دارم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک قبلیت که درمورد آزمایش نیست

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2731

عزیزم ازمایشه واسه کم خونی. اگه هم شوهر و هم زن کم خون باشن میگن ازمایش نتیجش منفیه و برید قرص اهن بخورید باز بیایید. ولی اگه یکیتون کم خون باشه فکر نمیکنم مشکلی باشه

یه دختر ترک شیطون😍😍😍 
 خو چی باید بخورم تا اگه کم خونم بهتر شه؟؟

جگر پسته عدسی هرچیز که خونو زیاد میکنه البته اگه نامزدت کم خون نباشه مشکلی نیست من خودم مینور بودم هنوزم هستم ولی چون همسرم خدارو شکر پرخون بود مشکلی پیش نیومد

2738

یکم بزرگ شو جانم داری ازدواج میکنیا

بخاطر کم خونی هیچ احمقی نمیاد مسخره کنه 

اگرم کردن خب به درک

تاپیکای قبلتو خوندم خیلی تو بعضی موارد بچگانه عمل کردی

یکم با سیاست باش و حرف کسی برات مهم نباشه

اهااا  مادر زایی اینجوری بودی؟؟؟ درمان داره ؟؟ قبلا که ازمایش کم خونی میدادی ن ...

کم خونی مینور چیزی نیست که با خورد و خوراک معلوم نشه. بنابراین فرق نمی کنه چی بخوری.

زمان ما از هردو طرف آزمایش اعتیاد میگرفتن. اگه الانم میگیرن 2 روز قبلش استامینوفن و کلا قرص نخور محض احتیاط.

آزمایش خون هم فقط اون موقع از مرد میگرفتن. اگر اون مینور بود زن رو هم آزمایش می کردن.

ایدز و هپاتیت هم باید خودت درخواست بدی.

2706