2733
2734
عنوان

دوستان رشته فیزیوتراپی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 62324 بازدید | 224 پست
اره ۹۸ قبول شدم عمومیامو حدود ۷۰ زدم فیزیک و شیمی حدودا ۶۰ زیست ۹۲ ریاضی حدودا ۵۰ فقط زیستمو دقیق ...

منم سال قبل رتبم با درصدای خوب افتضاحححححح شد امسالم درست حسابی نخوندم  ازشانسمم دیگ سال دیگه هم نظام قدیم کنکور نداره امسالم به خاطر کرونا معلوم نیست کی برگزتر میشه اموزش پرورشم هیچی نمیگه  از بقیه رشته های تجربی مثل پرستاریو مامای متنفرم نمیدونم چه خاکی بریزم سرم

اها یادم رفت زیستمم خیلی قویه . زیست ادم بالا ۹۰ بزنه خوبه ؟ جبران فیزیک ریاضی ۲۰ یا ۳۰ درصدی هست؟&n ...

میگم عزیزم نمیخوام ناراحتت کنما زیست به طور کلی تستاش تو کنکور سخته سال قبل استثنا بود که انقد اسون بود همه 80 -90 زده بودن بعد رتبه ها داغون شده بود همه باید ریاضی فیزیکتو بخونی حداقل هر کدومو 40-50 بزنی فیزیو رتبه ای در حد دارو میخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم انشاالله ک خیره اینکه خواهرت کنکوریه خیلی خوبه واست،از تجربیاتش استفاده کن و اگ خدایی نک ...

ممنونم عزیز دلم . آمین 

نه شدنش که بخوام میشه . فقط از ادامه ی مسیرم میترسم . اینکه نتونم کارای عملی ایناشو پیش ببرم :( 

پریماه شما از سال چندم میرید بیمارستان؟ فهم کار با دستگاها سخت نیست ؟ بجز خوندنیا چه کارا میکنین ؟ چند واحد عملی دارید؟ 

میگم عزیزم نمیخوام ناراحتت کنما زیست به طور کلی تستاش تو کنکور سخته سال قبل استثنا بود که انقد اسون ...

آره جانم اصلا نمیشه کنکور رو شوخی گرفت . ولی در کل زیستم خیلی قویه . ریاضی و فیزیک و شیمیم ضعیفه 

کلا انقد این چند سال درس خوندم مغزم رشد کرده این مباحث برام هیچه . البته بجز همون سه درس .معدل ارشدمم بالا ۱۹ ست 

2731
ممنونم عزیز دلم . آمین  نه شدنش که بخوام میشه . فقط از ادامه ی مسیرم میترسم . اینکه نتونم کارا ...

وایی انقد به خودت نگو هوشم کمه فلانه بابا گفتم که بخونی میشه تج بی 80 درصد خوندن وسرعت تو تست زنی هست بابا دبگه نشنوم بگی هوسم کمه  

منم سال قبل رتبم با درصدای خوب افتضاحححححح شد امسالم درست حسابی نخوندم   ازشانسمم دیگ سال دیگه ...

ولی من هرجا شنیدم گفتن تا ۱۴۰۰ هست . حتما زنگ بزن سازمان سنجش راهنمایی میکنن .تا ۹۹ درصد مطمئنم سال ۱۴۰۰ هم هست

وایی انقد به خودت نگو هوشم کمه فلانه بابا گفتم که بخونی میشه تج بی 80 درصد خوندن وسرعت تو تست زنی هس ...

باور کن اعتماد بنفسم صفرررر . خب جدی میگم بعضیا ذاتا باهوشن . خنگ نیستما . ولی باهوشم نیستنم.همش فکر میکنم برا این رشته ها یه سطحی از هوش رو حتما باید داشت

ولی من هرجا شنیدم گفتن تا ۱۴۰۰ هست . حتما زنگ بزن سازمان سنجش راهنمایی میکنن .تا ۹۹ درصد مطمئنم سال ...

خیلی حالم بدههه لعنت به تجربی لعنت به تنبلی لعنت به بی ارادگی لعنت به این کشور خراب شده که نتونستم برم دنبال علاقم تا این سن هنوز دیپلمه باشم خدا همشونو لعنت کنهههههه  

2738
خیلی حالم بدههه لعنت به تجربی لعنت به تنبلی لعنت به بی ارادگی لعنت به این کشور خراب شده که نتونستم ب ...

چند سالته؟ دیپلمت تجربیه؟ چرا از تجربی بدت میاد؟ 

علاقت چیه؟

باور کن اعتماد بنفسم صفرررر . خب جدی میگم بعضیا ذاتا باهوشن . خنگ نیستما . ولی باهوشم نیستنم.همش فکر ...

حالا میدونی چیه دوتا از داییام یلی صنعتی شریف خوندی اون یکی امیر کبیر اونوقت همه عمو هام 10 12 شدن دیپلمشونو ازدم معلمن اونوقت من بدبخت هوشم کشیده به عمو هام

حالا میدونی چیه دوتا از داییام یلی صنعتی شریف خوندی اون یکی امیر کبیر اونوقت همه عمو هام 10 12 شدن د ...

عززززززیزم😁

ناراحت نباش .خدا همه چیو یه جا به ادم نمیده . 

من نمیدونم شرایطتت چجوریه ولی میتونم برا تقویت ارادت راهنماییت کنم چون خودم الگوی اطرافیامم در این مورد خاص😁

چند سالته؟ دیپلمت تجربیه؟ چرا از تجربی بدت میاد؟  علاقت چیه؟

21 دیپلم تجربی با معدل19/11 اونوصت هنوز نرفتم دانشگاه اونقد دس دس کردم که دیگه سنم رد شده معلمیم نمیارم اون رشته مورد علاقمم تو تجربی هم که بیناییه هم رتبه خوبی میخواد اونم نمیارم دلم میخواست زبان بخونم که خوب بعدش باید برم غاز بچرونم که البته دیگه غازم گرون شده نمیتونم بخرم بایز بشینم تو خونه زخم بستر بگیرمفقط همین از دستم برمیاد

21 دیپلم تجربی با معدل19/11 اونوصت هنوز نرفتم دانشگاه اونقد دس دس کردم که دیگه سنم رد شده معلمیم نمی ...

😁خدا بگم‌چکارت نکنه 

سنت نگذشته دختر خوب . من تازه سال ۱۴۰۱ یعنی ۲۹ سالگی میخام شرکت کنم . معدلتم که عالیه 

سنی نداری که 

به پزشکی اینام علاقه نداری؟

راست میگی اینجا زبان خیلی اینده نداده مگر اینکه خیلی خاص و منحصر به فرد باشی تو رشتت 

معلمی هم فقط باید عشقشو داشته باشی هیچی ازش درنمیاد

😁خدا بگم‌چکارت نکنه  سنت نگذشته دختر خوب . من تازه سال ۱۴۰۱ یعنی ۲۹ سالگی میخام شرکت کنم . مع ...

چرا دارم بابا نمیتونم بیارم خوب خیلی سخته قبولیش تو همین بینایشم موندم اونم نهایت تا 2000 میخواد

2706