2733
2739
عنوان

آخه خدا این همزاد شوهرم چرا منو اذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 15960 بازدید | 386 پست
مهم اینه من در امان بودم🤣🤣🤣هیچکس به هیچجام دست نزد

واسش جذاب نبودی حتما😂😂😂😂😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماه آذر پدرم فوت کرد اما منو مادرم چندبار صدای پدرم رو شنیدیم اون روزهای اول هم خالم با من صدای پدرم رو شنید 

خیلی عجیب بود ولی از وقتی که به مادرم گفتم من صدای بابا رو میشنوم و اونن گفت منم همینطور دیگه صداشو نشنیدم

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2731

چصدر بعضیا احمقن

چون شما قبول ندارید دلیل نمیشه مسخره کنسد و بگید وجود نداره 

همین رفتار خودش اوج بی فرهنگی و جهان سومیه

کشورای اروپایی کلی راجب این مسایل تحقیق میکنن

غلط کرده. وقتی عاشق میشد چشمای کورشو باز می‌کرد. خیلی هم دلش بخاد مرتیکه

خیلی هوس بازن مرتیکه های کصافط😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2740
آره زیادجدی نگیری خوبه من خیلی کنجکاوم 

ی مدت خیلی علاقه مند بودم. ولی بعد ازدواج دورشو خط کشیدم ینی مامانم مجبورم کرد خط بکشم گفت مث آدم بشین سر زندگیت. 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
این اصلا شوهی نیسن.منم همزاد داشتم .تو خواب اذیتم میگرد...مادرشوهرم برام رفت دعانویس دعا گرفت بهتر ش ...

من خودم از وقتی عروسی کردم اومدم خونه خودم هر دوماه یه خواب خیلی ترسناک میبینم

مثلا یه بار خواب دیدم چهار نفر (ی نفر زن و س نفر مرد ) تو خونمون هستن و من تنهام ازشون پرسیدم شما کی هستین؟ گفتن مگه تو مارو میبینی؟

خیلی ترسناک بود

ی بار خواب دیدم سه تا جن تو خونه مادربزرگم اومدن خواهرمو از زیر در کشیدن بردن

ی بار یه دختر بوه با موهای بلند تو خونمون بود و بهم زل زده بود و همون موقع همون خواهرم اومد ازم پرسید اون کیه ؟من تعجب کردم ک چرا خواهرم اونو میبینه

کلا خواب ترسناک خیلی میبینم در صورتی که قبلا اصلا نمیدیدم

این ینی چی؟

⁩گاهی همه آنچه یک نفر می خواهد ...تنها دستی ست برای گرفتن دستش ،و قلبی ست برای فهمیدنش ... ! چارلی_چاپلین
2706