2737
2739
عنوان

تلفیق هنر

97 بازدید | 4 پست

دوستان هر کسی که دوست داره یه کار پاره وقت داشته باشه بیاد به77094 093944 تماس بگیره تا راهنماییش کنم. کار من نتورک تلفیق هنر هستش. با سایر نتورک ها مثل پنبه ریز و بادران و....خیلی تفاوت داره چون ما کارمون دست فروشی و خرده فروشی نداریم.فقط معرفی .فقط و فقط معرفی

با آجرهایی که سمتم پرتاب بشه پله میسازم برای رسیدن به رویاهام

من شوهرم بود افتضاح و مزخرفه

صنایع دستی رو سه برابر قیمت مگه میشه فروخت اه اه

تروخدا انقد ملت و با این بازاریابیای شبکه ای بدبخت نکنید

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
من شوهرم بود افتضاح و مزخرفه صنایع دستی رو سه برابر قیمت مگه میشه فروخت اه اه تروخدا انقد ملت و با ...

قیمت هایی که داره اتحادیه صنایع دستی تایید کرده.شوهر شما موفق نبوده دلیل بر بد بودن نمتونید بیارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمت هایی که داره اتحادیه صنایع دستی تایید کرده.شوهر شما موفق نبوده دلیل بر بد بودن نمتونید بیارید

ممنون ازین همه دروغ

خداروشکر مردم دیگه کاملا با مبحث سواستفاده بازاریابی های شبکه ای کلاه بردار آشنا شدن

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2728
ممنون ازین همه دروغ خداروشکر مردم دیگه کاملا با مبحث سواستفاده بازاریابی های شبکه ای کلاه بردار آشن ...

شوهر شما موفق نبوده قطع به یقین بالاسریش هم موفق نبوده.بالاسریش موفق نباشه قطع به یقین بالاسریش باز موفق نبوده پلن شرکت ما باینری هستش