2733
2739
عنوان

راهنماییم میکنید لطفا

137 بازدید | 3 پست

میدونیم که روی میوه های تازه امکان وجود توکسوپلاسما هست و باید شسته بشن.حالا برای من سواله که روی میوه خشک هم که از بیرون میگیریم هست؟یعنی انگل زنده میمونه روی میوه ی خشک؟الان باردارم و مقاوم هم نیستم متاسفانه.

وَمَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّالُّونَ.کیست که مایوس شود از رحمت پروردگارش بجز گمراهان.سوره حجر آیه 56.

اگ هوس کردی خودت درست کن.

من میوه هارو توی ماکروفر خشک کردم خیلیم عالی شدن

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
اگ هوس کردی خودت درست کن. من میوه هارو توی ماکروفر خشک کردم خیلیم عالی شدن

میوه خشک کلی امروز گرفتم.میوه هایی که الان فصلش نیست😔اینارو بذارم ماکروفر چی میشه؟چه مدت زمانی بذارم؟

وَمَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّالُّونَ.کیست که مایوس شود از رحمت پروردگارش بجز گمراهان.سوره حجر آیه 56.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میوه خشک کلی امروز گرفتم.میوه هایی که الان فصلش نیست😔اینارو بذارم ماکروفر چی میشه؟چه مدت زمانی بذار ...

دقیق نمیدونم. 

ولی اول یکی دوتارو امتحان کن حدود دو س دقیقه ببین نمیسوزه اگ خوب بود بقیشم بزار ک حرارت ببینه و ضدعفونی بشع

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
2728