2737
2734
عنوان

کسی با خون ریزی و لخته قهوه ای جنینش مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 25508 بازدید | 44 پست
من خونریزی افتصاح داشتم هررنگی هم بخوای بود هم قهوه ای هم صورتی هم قرمز هم سیاه لخته هم داشتم خیل ...

کلی امیدوارم کردی..فقط استراحت کردی یا دارو مصرف کردی؟من قشنگ حسش میکنم باور نمیشه میخواد سقط بشه کارم فقط گریس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلی امیدوارم کردی..فقط استراحت کردی یا دارو مصرف کردی؟من قشنگ حسش میکنم باور نمیشه میخواد سقط بشه کا ...

عزیزم توکلت بخدا باشه استرس نداشته باش مادرای باردار اصلا استرس براشون خوب نیس عزیزم 

نه دکتر با توجه به سونو گفت باید یه جا دیگه سونو بشی و گفت واژینال دقیقتره

8خب خداروشکر پس براچی نگرانی برو ی جای دیگه ک دستگاهش دقیق تره اگه بخوای همش بشینی گریه کنی و استرس داشته بشی هم خودتو هم اون کوچولوی نازنین و اذیت میکنی سعی کن همیشه ب چیزای خوب فکر کنی توکلت فقط بخدا باشه اگه خدا نخواد ی برگ خشک شده هم ازدرخت نمیفته خدا خودش این هدیهای کوچولورو بهمون داده وخودشم نگهدارشونه بجای گریه کردن دعا کن و باقرآن خوندن هم ب خودت وهم ب اون کوچولوی معصوم تودلت ارامبش تزریق کن ماروهم دعا کن عزیزم انشاءالله ک هرچی خیره همون بشه

بخاطر بچه گفتم خطرداشته باشه؟بنظر شما. برم یا دست نگه دارم ببینم وضعیت خون ریزیم چی میشه؟

بنظر من هرچی دکتر بهت گفته انجام بده اونا خودشون بلدن توکلتم فقط بخدا باشه و ازمن بشما نصیحت استراحت کن فقط 

2740
8خب خداروشکر پس براچی نگرانی برو ی جای دیگه ک دستگاهش دقیق تره اگه بخوای همش بشینی گریه کنی و استرس ...

ممنون عزیزم دلم با شما حرف زدم کلی دلم آروم شد ایشالا خدا نگهداره مسافر کوچولوی همه باشه 

بنظر من هرچی دکتر بهت گفته انجام بده اونا خودشون بلدن توکلتم فقط بخدا باشه و ازمن بشما نصیحت استراحت ...

خون ریزی دارم اشکال نداره؟انجام میده واژینال؟توکل بخدا میرم انجام میدم هرچی خیره همون بشه

ممنون عزیزم دلم با شما حرف زدم کلی دلم آروم شد ایشالا خدا نگهداره مسافر کوچولوی همه باشه 

خداروصدهزار بار شکر ک تونستم کمی ارومت کنم همیشه توزندگیت توکلت بخدا باشه و ناانید نشو وقتی تو حالت بد باشه هم برای جنینت بده هم روی همسرت تاثیر میزاره 

خون ریزی دارم اشکال نداره؟انجام میده واژینال؟توکل بخدا میرم انجام میدم هرچی خیره همون بشه

خودشون میدونن اگه خونریزی داری حتنا پیش دکتر متخصص زنان هم برو و بگو ازشون سوال کن ک شیاف پرژسترون استفاده کنی یا نه تو زمان بارداریت هیچ وقت هیچ چیزی دارویی  بدون مشورت و دستور پزشک استفاده نکن توکلت بخدا دعات گو هستم 

خداروصدهزار بار شکر ک تونستم کمی ارومت کنم همیشه توزندگیت توکلت بخدا باشه و ناانید نشو وقتی تو حالت ...

سپردم به خدا اگه بچم سالم باشه و عمرش به دنیا باشه می مونه..من نمیدونستم با وجود خون ریزی بازم امکانش هست جنین بمونه

خودشون میدونن اگه خونریزی داری حتنا پیش دکتر متخصص زنان هم برو و بگو ازشون سوال کن ک شیاف پرژسترون ا ...

رفتم اما هیچی نداد احتمالا بخاطر اینکه نمیدونست قلب داره یا نه شیاف نداد وگفتم لک بینی دارم ولی سونو واژینال داد

2706