2733
2734

سلام مامانا من هفته نهم هستم 8هفته و 4روز رفتم سونو همه چی نرمال بود و تشکیل شده بود جز قلب قتاپل همه چی نرمال بود..من قلبش ترشح خونی کم داشتم هیچ دردی ندارم از دیروز ترشح خونی قهوه ای دارم امروزم یه لخته قهوه ای اومد که بعدش کم شد یعنی سقط میشه؟راستی توی سونو رشدشم خوب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسته به نوع لخته داشته که کم بوده یا زیاد.ولی اگه لکه بینی باشه اشکال نداره با استراحت و دارو رفع میشه.نگران نباش

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2731

من خونریزی افتصاح داشتم هررنگی هم بخوای بود

هم قهوه ای هم صورتی هم قرمز هم سیاه

لخته هم داشتم

خیلی زیاد در حدی ک نوار میذاشتم کاملا آلوده میشد

از هفته ۵ تا ۸ یا ۹

الان هفته ۱۳ هستم خداروشکر بند اومده

ب دکترت بگو من سر بچه اولم ۶ هفتگی این طور بودم قلب فعلا تشکیل نشده بود و بعدش لکه بینی داشتم ن در حد خونریزی ولی لکه قهوه ای دیدم ک بلافاصله دکتر رفتم و آمپول تزریق کرد و شیاف داد تا ۴ ماهگی استفاده کردم ک بعد دوباره دکتر خودش قط کرد برام

دلم پر است!!! آنقدر پر ک گاهی اضافه اش از چشمانم می چکد!!!!

راستش منظکرتو متوجه نشدم ولی منم اولایش لکه بینی داشتم قهوه ای بود ولی گاهی قرمز رنگ میشد سونوگرافیم میرفتم میگفتن همه چی خوبه دکتر بهم شیاف داد و بهم استراحت مطلق داد فقط برای دسشویی رفتن بلند میشدم چند هفته خونه مادرشوهرم بودم بعدشم ک نزدیک دوماه رفتم خونه مامانم خوابیدم 12هفتگی هم ک رفتم سونو ان تی بهم گفت جفتم پایینه بخاطر همین لکه بینی دارم بعدشم ک برم ب دکتر نشون دادم گفت خطر ناک نیست درماههای بعدی انشاءالله میره بالا ک خداروشکر تو سونو 18 هفتگیم ک رفتم همه چی نرمال و خوب بود و الانم تو 25 هفتگی هستم خداروشکر 

ولی بازم میگما من لکه بینی داشتم اگه برای شما زیاده یا لختس حتما برو پیش ی دکتر متخصص زنان و زایمان و سعی کن اصلا کار نکنی و فقط استراحت کنی 

2740

شیاف و نباید سرخود بدون تجویز پزشک استفاده کرد سعی کن حتما اگه الان میتونی بری پیش متخصص ک حتما برو اگه نه فردا حتما برو دکتر بزار دکتر برات دارو بنویسه و اینکه زیاد حموم نرو و زیادم توحموم نمون و آب خیلی گرم استفاده نکن اوایل بارداری خوب نیست من دکتر بهم گفت مخصوصا اون اوایل ک لکه بینی داشتم 

راستش منظکرتو متوجه نشدم ولی منم اولایش لکه بینی داشتم قهوه ای بود ولی گاهی قرمز رنگ میشد سونوگرافیم ...

اره عزیزم فقط قلب تشکیل نشده دیروز رفتم دکتر برگه سونورو دید تعجب کرد وگفت تا قلب رویت نشه قرص و شیاف نمیده

2706