2737
2734
عنوان

ازمایش بارداری مشکوک کمممممک

273 بازدید | 39 پست

سلام عزیزان من شیش روز از پریودیم گذشته دوبار بی بی گذاشتم هر دو هاله کم رنگ انداخت رفتم ازمایش خون دادم الان از اونا که فقط میگن مثبته یا منفی الان زنگ زدم برا جواب میگن مشکوکه بیا بنویسیمت ازمایشگاه بتا بده بنطرتون برم؟اخه مگه ازمایشی که فقط میگه مثبته یا منفی مشکوک هم داره؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه من بتا ندادم فقط قرار بود بگه مثبته یا منفی

خب مثبت و منفی هم باشه یه چیزی بین این دوتا هست..الان زنگ زده باید بری تیتر بتا بدی یعنی hcg توی خونتو اندازه میگیرن دقیق میگن

آره عزیزم منم اینجوری بودم

بهم زنگ زدن گفتن مشکوکه باید بتا تیتراژ بدی تا مطمئن بشیم بارداری یا نه منم رفتم بتا تیتراژ دادم ۲۹ بود پنج روز بعدش رفتم شد ۶۰۰

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
2738
بنظرت چند روز بعد برم بهتر نیس؟

نه گلم الان برو که چند روز بعد برای تکرارش بری و مطمئن بشی خارج رحم یا مولار نیست

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
2706