2737
2739

گلم من شنیدم اول با فرنی شروع کن بعد حریره بادوم و بعد سوپ مواد سوپ رو کم کم اضافه کن ، یه روز سیب زمینی پوره اضافه کن ولی پای مرغ رو شنیدم خیلی خوبه آبش واسه بچه 

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سنگینه، بعد از ۷ماهگی میتونه بخوره، من یکبار اینکارو کردم بچه م دل درد گرفت

اخه سوپ گذاشه بودم واس خودمون از آبش دادم خورد خوشش اومد بد اینکه خورد از روش شربت گیریمیچیر دادم 

عه یعنی میتونم آبشو بدم

فدات قبلش باید با فرنی شروع کنی بچه شکم درد نگیره 

ولش آبش بوده اشکال نداره سعی کن زیاد بهش ندی

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون

من میگم ه  بچه ای فرق داره باهم .

دکتر بچه ام گفت از ۵ ماهگی ب بچه ام عدا بدم الان دو هفته است میگدره ولی هرکاری کردم ن فرنی ن حریره بادام خورد همشو تف میکنه دکتر گفت ۵۰ درصد بچه ها دوست ندارندسوپ شروع کن منم دفعه اول پوره هویج دادم دیدم آلرژی نداره بعد فرداش ی قلم و یه هویج و یکم جعفری ریز شده همرو باهم پختم بعد مغز  قلمو تکوندم اندازه یک قاشق چایخوری شد ولی یکمم ابش بود بعد همرو میکس کردم و دادم خیلی دوست داشت و خورد

امروزم ی کدو سبز خورشتی با یه قلم و سیب زمینی کوچولو پختم میکس کردم دادم 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2738