2737
2734
عنوان

عمم اومده امروز خونم تو اين وضعيت

1176 بازدید | 53 پست

امروز عمه من اومده خونم بعد چنان در ميزد و زنگ ميزد كه بيا و ببين راستش ما برا كسي در باز نميكنيم بعد رفته پسر جاريم رو اورده كه در بزنه براش من رفتم در رو باز كردم تا اومد ببوسه گفتم نه عمه و عقب عقب رفتم اقا يه اخمي كرد كه بيا و ببين كه من پاك م و ويروسي نيستم گفتم عمه من كه جوونم شما سنت بالاست برا خودت خوب نيست من دو ماهه مامان بابام رو نديدم

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂

وا 

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐جلل الخالق

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731

منم بابام امروز زنگ زد گفت پاشین  بیاین ببینمتون دلم تنگ شده واستون😔

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

امروزم زن دایی من رفته درخونه مامانم اینا 

مامانم قبلش بهش گفته نیا توتلفن 

گفته نهههه سخت نگیرملت بیرونن 

دروروش بازنکردن 

والا ببینین چه خبره چقدرکشته 

ملت کلادرک ندارن

گروه زرد،شروع رژیم ۳۱/۳/۹۹،وزن اولیه۷۲وزن الان۷۱/۵۰۰وزن هدف۵۲...  

آخ. 

چرا رعایت نمی‌کنند؟ 

مادرهمسر منم نه تنها سرکارش میره با اینکه الزامی نیست.

بلکه چند روز میخواد بیاد اینجا  هم بمونه. از امشب میاد. 

درکشون نمیکنم واقعا. 

مادر خودم نمیاد ولی من سه روز نرم قهر میکنه. 

واقعا گیری کردم نمیدونم چیکار کنم. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

واااایی از عمه😑😑😑

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2706