2737
2739
عنوان

بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید باشید اگر پریودات منظم بودن عقب انداختی شاید 

همیشه دیگه خیییلی عقب میوفتادتا پانزدهم بود ولی تا الان نشده تا ۱۷ طول بکشه

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
2728

بچه داری یا اولی ،؟اگه باشیم باهم حامله میشیم چه حالب منم منتظرم بیبی چک هنوز نزذم 

وخدایی که به شدت کافیست بهم دیگه دعا کنیم باهم دیگه بخندیم به هم دیگه نخندیم 
بچه داری یا اولی ،؟اگه باشیم باهم حامله میشیم چه حالب منم منتظرم بیبی چک هنوز نزذم 

ن بچه ندارم تا اولشه

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
2738
عزیزم اگ پریودت منظم بزار چند روز دیگ باز بزن انشالله ک مثبت میشه

ایشالا

ن بچه ندارم تا اولشه

ایشالا ک میشه چند سال ازدواج کردی ؟اگه باهم حامله شدیم باهم ایشالل زایمان میکنیم باهم میحرفیم اینجا 

ایشالا ک میشه چند سال ازدواج کردی ؟اگه باهم حامله شدیم باهم ایشالل زایمان میکنیم باهم میحرفیم اینجا& ...

اره خدا کنه .... یک ساله ازدواج کردم

خانما بهتون یه راه حل بگم که دیگه بی بی چک لازم نباشه؟ نزدیکای تخمک گذاری ترشحاتتون چک کنید کشدار و غلیظ 

بعد از اون روزی ک ترشحا سفید میشن و دیگه کشدار نیستن ۱۴ تا ۱۶ روز حساب کنید پری نشدید حتما حامله اید 

من خودم با این روش میرم با اینکه اقدامم اصلا بی بی چک نمیزنم

سرنوشت بد نوشت ...
علائم پريود داري ؟

نسبت به ماه های قبل کم تر مثلا ماه های قبل خییلی ترشح داشتم ولی الان خییلی کمه

خانما بهتون یه راه حل بگم که دیگه بی بی چک لازم نباشه؟ نزدیکای تخمک گذاری ترشحاتتون چک کنید کشدار و ...

من که متوجه نشدم ببخشیدا 😊

2706