2733
2734
عنوان

چالش چشم قشنگاااا+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6380 بازدید | 233 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط آقایون آنلاین در تاپیک 😐😐😐😐😐😐😐

بعله میان اینجا دید میزنن بعد درخواست دوستی میدن😐😒

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2738
منم همین مشکلو دارم...هرجا برم میگن چقدرچشاش ریزه....

یه بار یکی از دوستام منو نشون میداد میخندید میگفت این خوابش میاد.

منم الکی می خندیدم ولی خیلی دلم شکست.

دختره بیشعور

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
یه بار یکی از دوستام منو نشون میداد میخندید میگفت این خوابش میاد. منم الکی می خندیدم ولی خیلی دلم ش ...

درکت میکنم..هرکی میخواست منو معرفی کنه می گفت دختره که چشاش ریزه....خواهرشوهرم گفت نکنه چشا بچت مثل خودت باشه...چند بارم شوهرم به روم اورد..همش اهنگایی که درمورد چشم قشنگه میزاره

درکت میکنم..هرکی میخواست منو معرفی کنه می گفت دختره که چشاش ریزه....خواهرشوهرم گفت نکنه چشا بچت مثل ...

الهی قربونت برم.

خواهر شوهرت بیخود میکنه به آفرینش خدا ایراد میگیره. مگه دست خودمون بوده؟ من سایه قهوه ای پررنگ میزنم، کمی بهتر میشم.

قشنگ ارایش کن . هر کی هر چی میگه غلط کرده

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
الهی قربونت برم. خواهر شوهرت بیخود میکنه به آفرینش خدا ایراد میگیره. مگه دست خودمون بوده؟ من سایه ق ...

خدانکنه...خیلی به خاطر چشمام دلم شکسته...میگفتم اگه بینی بود میشد عمل کردیا هر مشکلی بود میشد حل کرد...ولی این چشم ریز همیشه باهامه...یه بار عموی شوهرم تو جمع که تازه دخترش بدنیا اومده بود گفت بزرگترین عیبی که یه دختر میتونه داشته باشه چشاشه...البته به من نگفت..ولی وقتی اینو گفت همه به من نگاه کردن..احساس کردم شوهرم یه حالی شد انگار از انتخابش پشیمون شده باشه.،

2706