2737
2739
عکس قبلیت چی بود؟من از رو پروفایل میشناسم.

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ههههه چ آدمایی پیدا میشن

ني ني سايته ديگه هرچي گَرگوريه گير من ميفته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن نمیسوزه،کشمشم میشه بریزی 

وسطش بریزم یا روش هم میشه ریخت گلم 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
عزیزم اگه میخوای گردو یا کشمش داخل کیک بریزی و ته نشین نشه یک قاشق مربا خوری آرد کیک رو باگردو با کش ...

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2731
2738
میشه طرز پخت شو بگی

بفرمایید. 

فقط من مث عکس زیاد نریختم موادشو طبق دستورش درست کردم. 

و طبق تجربم شیرو ولرم ریختم واس هر تخم مرغ ک ریختم تو شکرو کره مخلوط شده 7ثانیه با دور تند همزن زدم و بعد تخم مرغهای بعدی و همینطور. 

ارد و تو س مرحله بریز و هر مرحله ک میریزی 5ثانیه با دور تند بزن. 

کف قالبتو کره بزن و ارد بپاش. 

طعم کیکش عااالیه ک البته همسر من طاقت نیاورد و داغ داغ خواستش نذاشت خنک شه🤣🤣

2706