2737
2734

۳۲هفتم بیس روزه دارم .داروهم قرص ایزوپرین وامپول دارم دوبارم رفتم بیمارستان سولفات گرفتم‌ . ولی داعم شکمم سفت میشه درحدچندثانیه. سرکلازم هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
رحم من مشکل داشت اصلا سفت نمیشد حتی واسه زایمان  بعد با فشار ماما ها زایمان کردم  اما از ...

جدی؟ اخه همه کارم کردم اوضاع بیمارستانام خرابه ک هی برم. خداکنه چیزی نباشه لااقل تا۳۴هفته برسم. 

باید مراقب باشی دیگه. انشالله به سلامتی زایمان می کنی. اگه رعایت نکنی بله خطرناکه. پروژسترون میزنی??

پرولوتن زدم الانم پروژسترون روزانه میزنم. من ازاول بارداری مطلق بودم خداکنه حداقل نتیجه بگیرم😞 حمومم حتی نمیرم

جدی؟ اخه همه کارم کردم اوضاع بیمارستانام خرابه ک هی برم. خداکنه چیزی نباشه لااقل تا۳۴هفته برسم.  ...

ن بابا بیخیال باش هرچی دقت کنی و حساس بشی بیشتر احساس درد و انقباض میکنی 

والا ب اینا میگن انقباض کاذب 

نگرانی نداره 

بیمارستان نرو با تلفن بادکتر مشورت کن

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
2738
پرولوتن زدم الانم پروژسترون روزانه میزنم. من ازاول بارداری مطلق بودم خداکنه حداقل نتیجه بگیرم😞 حموم ...

حتما یکی بیاد تو خونه برات بزنه تو این اوضاع خراب نرو درمانگاه. نگران نباش میگذره همه این روزا توکلت به خدا باشه عزیزم 

ن بابا بیخیال باش هرچی دقت کنی و حساس بشی بیشتر احساس درد و انقباض میکنی  والا ب اینا میگن انق ...

اره ولی ازمن زیاد ک هستن نگرانم. دیگه توکل برخدا کاری ازدستم برنمیاد.دکترمم داروداده دیگه.

2706