2737
2739
عنوان

از ماشین ظرفشویی هاتون راضی هستین؟ کیا بوش اصل دارن؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 71 پست
کلا وسیله ی بی خودیه مال من زیرووات طرفارکیه ساعت تمیزکن کل کابینت خالی بش تاطرف جمع بش بزنی بشوره ک ...

واای دیشب ی دوستی میگفت اصلا تمیز نمیکنم ظرفارو همینجور میذارم بعدا فیلت ر ماشین رو میشورم

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

@رویای_خیس2    

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوو دارم و راضی ام . قرصش معمولا بین ۱۸۰تا ۲۰۰ تومنه که حدودا ۶۰_۷۰ تا دونه ست.نمک هم بسته به مارکش بین ۲۵تا۸۰ تومنه. بعید میدونم ماهیانه ۶۰۰ تومن پول قرص بشه مگر اینکه روزی سه چهار بار بخوای روشنش کنی 

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
2728
ببین من بوش دارم.روی ۱ ساعت می گذارم.ولی وقتی ظفا رو درمیارم انگار هنوز مایع روش باشه.باید آبکشی کنم ...

نه عزیزم

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
جدی خوبه؟ آخه میگن ماهی ۶۰۰ تومن پول قرص و پودر ایناشه آره؟

نه بابا. چه خبره. 

نمک و جلا دهنده که ایرانی گرفتم. ارزونه. حالا حالام تموم نمیشه. خوبه راضی ام.قرص رو خارجی میگیرم. یذره گرون شده . ولی نه اینقدرا که میگی . شاید ماهی ۶۰ تومن اینا ازش مصرف کنم. فوقه فوقش. تازه الان اسکاچ و دستکش ظرفشویی اینقدر گرونه که اگه بخوایی با دست بشوری و اونارو تند تند عوض کنی همین قیمتا در میاد. 

یه خانم مستقل و قوی 
واای دیشب ی دوستی میگفت اصلا تمیز نمیکنم ظرفارو همینجور میذارم بعدا فیلت ر ماشین رو میشورم

نه باباتمیزنکنی تمیزنمیشن ببین من که تنبل واقعی یم میگم اصلا نگیر

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738
ببین من بوش دارم.روی ۱ ساعت می گذارم.ولی وقتی ظفا رو درمیارم انگار هنوز مایع روش باشه.باید آبکشی کنم ...

قرص ماشینتو عوض کن. کلارو یا فری بگیر دیگه اینجوری نمیشه

من دوو دارم و راضی ام . قرصش معمولا بین ۱۸۰تا ۲۰۰ تومنه که حدودا ۶۰_۷۰ تا دونه ست.نمک هم بسته به مار ...

خب ژل ظرفشویی ک با صرفه تره احتیاج ب نمک و اینام نیست قیمتش هم ۷۰ تومنه 

من بوش سفید دارم.از کجا بفهمم اصله؟

بذار الان بپرسم بیاا تاپیکم

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
من بوش المان دارم۸ساله راضیم

عزیزززم از کجا بفهمیم اصل  آلمانه؟ همین نشونه که گفتم درسته؟ 

فری گرونه خیلی

آخه پریل تقلبیش زیاده شده تو بازار، واسه مامانم و خواهرم هم همینطور میشدن ظرفا. اونام قرصشون پریل بود سالها، ولی این یکی دو سال دیگه تمیز نمیشد و بعد از شستن انگار ماست ریخته بود روی ظرفا. بعد که قرص رو عوض کردن، دیگه خوب شد و ظرفا رو تمیز میشد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4158556/کیا-ماشین-ظرفشویی-بوش-دارن

2706