2752
2734
عنوان

داداش دوستم توچاه نیمه زابل غرق شده

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 46 پست
خه مگه کرونا نیست..چرا رفته بود بیرون؟؟وای خداجون خدا فقط به بازمونده هاش صبربده...اون که دیگه نیست

زابل زاهدان زیادکرونا نیست 

دخترم مشت من.. پسرم پشت من...        اقامم تاج سرم😍                    زندگیم فدای بچهام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره طفلی مامان بابا نداشت باخواهراش زندگی میکرد خواهرش دیشب گریه میگردمیگفت من چجوری بخوابم وقتی داد ...

وای چه سخت   خواهرش چی بکشه برو پیش تنهاش نزارین گنا داره وای خدایا خودت بهش صبر بده

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
عزیزم رودخونه نیست مثل دریا میمونه!! باید ببخشید بگم حقشونه . چرا رفته توی اب !!! اصلا با این کرونا ...

عزیزم اینجوری نگو اونم بادوستاش رفته قسمتش اینجوری بوده من گفتم دعاکنید یازنده باشه یاجسدش پیدابشه طفلی ازبچگی توبهزیستی بوده تازه سربازیش تموم شده بود تازه رفته بودپیش ابحیاش زندگی.کنه نگید توروخدا اینجوری

دخترم مشت من.. پسرم پشت من...        اقامم تاج سرم😍                    زندگیم فدای بچهام 
وای چه سخت   خواهرش چی بکشه برو پیش تنهاش نزارین گنا داره وای خدایا خودت بهش صبر بده

اگه میتونستم حتمامیرفتم بخدادلم پیش ابجیشه بهترین دوستمه امانمیتونم برم دلم عجیب گرفته 

زابل زاهدان زیادکرونا نیست 

بله اونوقت چندتا مریض و کشته باید باشن تا اسم مریض روشون گذاشت عزیزم!!! تا دیروز زابل فقط۶۴تا بستری کووید بودن!!! زاهدان که کولاک کرده!! توی زابل چون مردم بخاطر بدی هوا ریه هاشون مشکل داره میدونی براشون چقدر خطرناکه!! با وجود مسافرای بیفکر و بلانسبت بیشعور امارها داره میره بالا

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
بله اونوقت چندتا مریض و کشته باید باشن تا اسم مریض روشون گذاشت عزیزم!!! تا دیروز زابل فقط۶۴تا بستری ...

بله عزیزم حق باشماست 

چاه نیمه که هیچی!!چاه نیمه چهار جای شنا کردن و قهرمان بازی در اوردنه؟؟؟

عزیزم قهرمان بازی درنیاورده پاش لیز خورده طفلی بادوستاش رفته بودن ماهی گیری

عزیزم اینجوری نگو اونم بادوستاش رفته قسمتش اینجوری بوده من گفتم دعاکنید یازنده باشه یاجسدش پیدابشه ط ...

خانمی گلم همین چاه نیمه تا الان جون چند نفر رو گرفته !!خودت که بهتر میدونی!!! اخه یه عده جوان چرا باید اینقدر اهل ریسک باشن که بزنن به اب!!

#خبر_فوری

📌غرق شدن جوان ۲۱ ساله در کانال منتهی به چاه نیمه چهارم

🔹رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زهک از غرق شدن جوان ۲۱ ساله در کانال منتهی به چاه نیمه چهارم خبر داد.

♦️عبدالمجید دهمرده در گفتگو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: جوان ۲۱ ساله به نام میلاد ناظری راد در کانال منتهی به چاه نیمه چهار ساعتی قبل غرق شد.

🔹وی افزود: سه تیم غواصی ساحلی در حال جستجو برای یافتن جسد این جوان می باشند.

🔹دهمرده گفت: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان که برای بازدید سیلاب ورودی به سیستان سفر کرده بود شخصا با اطلاع از این اتفاق در محل حادثه حضور پیدا کردند. 

💢گندم خبر را در پیام رسان های زیر دنبال کنید

🔻تلگرام

@gandomkhabar

https://t.me/joinchat/AAAAADu7YpO-a5L8MYhRlw

2706