2733
2739
عنوان

بچها بیاین رفتم سونو جنسیت سه‌قلو هام معلووووم شد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25686 بازدید | 1335 پست
وااي خدااا چقد دلم خواست 😂😂😂 البته خودم يه دختر پسر دارم خداروشكر ولي هوس سه قلو كردم يدفعه 😅😅

خدا بهت ببخشه گل پسرت رو 😍😍😍😍

یه سه قلو هم بهت بده انشالله😍😍😂

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

اسی جون عزیزم اولا سلامتی وبه دل خوش وباصبر فراوون .بعد یه سوال با دارو بوده یا خدادادی؟؟؟؟

خدا جونم چشم وامید همه بنده هات به توعه 🤲 اللخصوص منو نینیمو عشقم.🧔👶🧕.رو تو ازمون برنگردون.⁦☺️⁩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بهت ببخشه گل پسرت رو 😍😍😍😍 یه سه قلو هم بهت بده انشالله😍😍😂

قربونت عزيزم 😘😘😘

اين دو تا حسابي پوستمو كندن ديگه كار به سه قلو نميكشه 😂😂

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2728
قربونت عزيزم 😘😘😘 اين دو تا حسابي پوستمو كندن ديگه كار به سه قلو نميكشه 😂😂

عه دوتا داری 😍😍 ماشاالله ماشاالله خدا حفظشون کنه ❤❤

عه دوتا داری 😍😍 ماشاالله ماشاالله خدا حفظشون کنه ❤❤

مرسي عزيزم آره تو پست قبلي نوشتم كه يه دختر و يه پسر دارم 

قربونت گلم 😘😘😘😘

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
مرسي عزيزم آره تو پست قبلي نوشتم كه يه دختر و يه پسر دارم  قربونت گلم 😘😘😘😘

با عجله خوندم...

زنده باشی گلم❤❤❤🌹🌹🌹

خدا حفظشون کنه عزیزم انشالله به سلامتی به دنیا بیان 

میشه جواب منم بدی چه ویتامینایی مصرف کردی منم میخام اقدام کنم ولی دکتر نمیتونم برم نمیدونم چی مصرف کنم فعلا فقط فولیک اسید میخورم چند ماه قبل اقدامت ویتامینا خوردی؟؟اسمشون بگی 

شرمنده عزیزم ببخشید جوابم بدی ممنون میشم ندی هم فدای سرت خدا حفظتون کنه

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ممنون عزیزم که جواب دادی.انشاالله که هر چی خیره همون بشه‌ ۱۳ هفته گفت دختره توی ان تی البته احتمال ...

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم.

خواستم بهت بگم مال منم دقیقا مثل شما شد.تو غربالگری اول که ۱۲هفته و چند روز بودم گفت احتمالا دختره ولی مرحله بعد که هفده هفته بودم  تو یه سونوی دیگه گفت صد در صد پسره و درستم بود. ما هم شوکه شدیم ولی دیگه به هر حال خواست خدا بود دیگه و باید راضی باشیم

معمولا مرحله دوم دقیقه عزیزم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم. خواستم بهت بگم مال منم دقیقا مثل شما شد.تو غربالگری اول که ۱۲هفته و چ ...

ایواااای واقعا باشه پس خیالم راحت شد که ایندفعه درست حدس زده.....خیلی ممنون که جواب دادی واقعا این حرفت خیالمونو راحت کرد آخه به قول تو تو شوک بودیم.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩موفق باشی همیشه انشاالله

خدایا شکر