2733
2739
عنوان

بچها بیاین رفتم سونو جنسیت سه‌قلو هام معلووووم شد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25686 بازدید | 1335 پست
اسی از الان بگم قشنگ الان کیف و حال کن و لذت ببر منکه پدرم دراومد دوقلوهامو بزرگ کردم چه برسه به شما ...

واااای الهیی😍😍😍😍

از این کاربری دو نفر استفاده میکنند   من و دوستم نازی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا حفظشون کنه برات و سالم و سلامت باشن 

منم عاشق اینم که دو تا پسر و یه دختر البته سه قلو داشته باشم . 

۴ ساله در انتظار بچه هستم. 

جنین هام الان فریز هستن. دعا کنید بعد کرونا که انتقال دادم همون نتیجه ی دلخواهم رو بگیرم

ممنون عزیزم که جواب دادی.انشاالله که هر چی خیره همون بشه‌ ۱۳ هفته گفت دختره توی ان تی البته احتمال ...

من ۱۲ هفتگی رفتم بهم گفت دختر 

گفت رحم داره

خیلی برام تعجب اور بود 

چون اولین دکتری بود که از الت تناسلی چیزی نگفت 

ولی گفت رحم تخمدان داره

2740
من ۱۲ هفتگی رفتم بهم گفت دختر  گفت رحم داره خیلی برام تعجب اور بود  چون اولین دکت ...

عهههع چه جالب‌‌‌‌‌‌.....برای من چیزی از رحم نگفت فقط چند روز پیش توی سونوگرافی آنومالی همراه با بقیه اعضا که نام می‌برد گفت مثانه هم نرمال و طبیعی....منظورم اینه که رحم نگفت !گفت مثانه.

خدایا شکر
عهههع چه جالب‌‌‌‌‌‌.....برای من چیزی از رحم نگفت فقط چند روز پیش توی سونوگرافی آنومالی همراه با بقیه ...

عزیزم مبارک باشه 

خب سون دوم بزرگتر بچه بیشتر مشخصه 

بنظرم نی نی پسر 

ایشالله دامادش کنی 

سربلند پیروز باشن

عزیزم مبارک باشه  خب سون دوم بزرگتر بچه بیشتر مشخصه  بنظرم نی نی پسر  ایشالل ...

مرسی عزیز دلم....خدا دختر تو رو هم حفظ کنه و انشاالله زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خدایا شکر