2737
2739

من پریود میشم. عین همیشه. متظم. اما یکی دو هفته هست که احساس میکنم یه چیزی توی رحمم داره شنا میکنه. کلا عین دو تا بارداری قبلیم شده. 

خوب اگه واقعا باردار باشم حداقل سه ماه باید باشه که اینجور حرکت میکنه.

یعنی ممکنه من سه ماه با اینکه باردار بودم، پریود هم شده باشه؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازمایش بتای حاملگی بده

توی این شرایط حتی جرات ندارم برم داروخونه بیبی چک بخرم. نمیخوام شوهرم بفهمه. فقط میخ ام بدونم ایا امکانش هست؟ کسی بوده همچین بلایی سرش اومده باشه؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
نه بابا  مطمئن باش باردار نیستی

وای آخه حالتام عییییین حاملگی قبلیام هست. دقیقا عین حاملگبه. 

2740
ما از کجا بدونیم خواهر. بی بی چک بزن خودتو خلاص کن

عزیزم گفتم کسایی که همچین بلایی سرشون اومده جواب بدنن. به هر حال لطف کردی نظرتو مطرح کردی. قربان تو.

خاله مامانم تا ۵ ماه منظم پریود شد بعد دیدخدایا چرا داره چاق میشه همش حالش بدمیشد میره دکتر بلخره.

دکتر میگه خانوم ۵ ماه بارداری تااللن کجابودی خلاصه ک ایطوری بود بارداریش مادربزرگمم ۳ماه اول میشد ولی روزاش کمتر مصا ۳روز

دخترم همه دنیامه🥰
خاله مامانم تا ۵ ماه منظم پریود شد بعد دیدخدایا چرا داره چاق میشه همش حالش بدمیشد میره دکتر بلخره. ...

وای خدا. حالا چکار کنم.دعا کن نباشه

2706