2737
2739
عنوان

با شوهرم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من ی مدت ازش دور باش فک کن ب کاراتون ببین واقعا کی مقصرع یا اصن سر چی بیشتر بحثتون میشع ارزش دارع ایا؟اگع اون نمیرع مشاورع خودت برو تو رفتارتو تغییر بدع اونم تغییر میکنع ولی هیچچچچ وقت کسی نگو از دعوا ها و بحثاتون مخصوصا خانوادع ها چون بهتر ک نمیشع هیچ بدتر میشع دیگع خودت پای دخالتو باز میکنی

2731
سر چی دعواتون میشه

سره چیزای الکی. احساس میکنم اصلا دوقی نداره منو ببینه. خودم باید بگم بیا بریم بیرون. فقط دوس داره با ماشین الکی بچرخه تو خیابون. بعدم هی میگه خب برگردیم بریم خونه. این رفتارش دیوونم میکنه‌ . هرچی بگم بهم بر میخوره. شوخی کنم ناراحا میشه. همش میگه بی ادبی. از همچیم ایراد میگیره. اعتماد بنفسمو نابود کرده. از خودم بدم میاد😔😔😔

من اصلاً نظر اوناييكه ميگن عاديه رو درك نميكنم ، چيزايى كه تو دعوا گفته ميشه واقعيه و اتفاقا به نظرم ادم تو دعوا بيشتر و بهتر طرفشو ميشناسه ، اگه الان بگه سركوفت بهم ميزنن بعداً چى بايد بگه ديگه، كجاى اين قضيه عاديه

و اينكه نه اخه با خواهرش صحبت كنى چه ربطى داره ، تو ميخواى با نامزدت ازدواج كنى نه خواهرش ، اين بايد متوجه بشه وگرنه حتى اگه خواهرش باهاش صحبت كنه كه فايده اى نداره براى رابطه شما و همسرت

2738
شاید رفتار با زن بلد نیست بهش گفتی از این رفتارش بدت میاد؟ وقنی گفتی چی گفته؟ 

میگه مشکل از شمام. به رفتارات فک کن. در صورتی که بنظرم اون خیلی خودخواهه. منو یه بچه دو ساله میدونه خودشو یه مرد ۷۰ ساله. همه کارای منو اشتباه میدونه.امش سرزنش. هرچی بخرم عرچی بپوشم ایراد میگیره 

میگه مشکل از شمام. به رفتارات فک کن. در صورتی که بنظرم اون خیلی خودخواهه. منو یه بچه دو ساله م ...

ببین عزیزم فکرمیکنی تفاهم چیه همیناس دیگه شما باهم تفاهم ندارید .بیشتر فکرکن اگه الان جدابشی بهترازبعد ع وسی بایه بچس

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
 میگه مشکل از شمام. به رفتارات فک کن. در صورتی که بنظرم اون خیلی خودخواهه. منو یه بچه دو ساله م ...

چقدررر این مردا رومخن... 

کتاب رازهای درباره مردان رو بخون ببین اثرمیراره یا ن

راصی کن مشاوره ببین میاد یا ن

اگه ن ی فکر جدی کن براش هنوز عقدید اگر قرار بر طلاق هست الان طلاق بگیرید بهتراز اینه با دوتا بچه طلاق بگیرید البته ن اینکخ زرتی الان طلاق

سعیتو بکن دیدی نشد اونوخ

بزنگ1480بگو ببین چی میگه

یا ب همسرت بگو چشم تومیگی مشکل ازمنه باشه من میرم مشاور

وقتی بری میگه ب همسرت بگو بیاد ب همسرت بگو بریم بگو اره گفته بیای بگی چ رفتارای ازمن بدت میاد من اصلاح کنم خودمو و.... 

اینجور بکشونش مشاور

مطمئن باش به خواهرش بگی حتی اگه شوهرت صد درصد مقصر باشه باز اون از برادرش دفاع میکنه نه از تو خودتو از چشم خانوادش میندازی این دوران واسه شناخته... پس بشناس خودت برو پیش مشاور و تصمیم بگیر بانو یه کم قوی باش خودت حلش کن... 

2706