2733
2739
عنوان

بی بی چک دوخط بعد دوساعت

328 بازدید | 30 پست

سلام من 8:30 بی بی زدم منفی شد موند تا 11ک رفتم دیدم هاله خیلی کمرنگ داره ی ده دقیقه بعدشم هاله هه مشخص ترشد بنظرتون امکان داره مثبت باشه واینکه 5روز مونده به پریم

عکس پلیز

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاحالا چندبار این اتفاق واسم پیش اومده وباردار نبودم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731
2738
من تاحالا چندبار این اتفاق واسم پیش اومده وباردار نبودم

یبارم برا من پیش اومد ی روز هم از موعد پری گرشته بود ولی دو‌روز بعد پری شدم ولی ماه بعدش باردار بودم

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          

خانما من دوروزه عقب انداختم قرص اورژانسی هم خوردم ولی فقط یکیشو خوردم بنظرتون باردارم؟؟

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
خانما من دوروزه عقب انداختم قرص اورژانسی هم خوردم ولی فقط یکیشو خوردم بنظرتون باردارم؟؟

باید دو‌تاشو بخوری 

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
2706