2733
2739
میدونی چرا اینطوریه؟ چون همه میخوان بگن ما بیشعور نیستیم و فلان کتاب رو خوندیم و ملاک بیشعوری رو مید ...

درسته ولی دلیل عمده اینه که اکثرا کتابخون حرفه‌ای نیستن و نویسنده های خوب و آثار خوب رو نمیشناسن و تنها منابعی که سرچ میکنن اینستاگرام و تبلیغه، ناشرها هم برای فروش بالا هرچند مدت یکبار یه کتاب زرد رو بولد میکنن و همه اونو میخرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرقي نمي كنه بيشتر مي خوام با كتاب هاي مختلف و سليقه ها آشنا بشم ممنون

عزیزم من خودم جورج اورول رو خیلی قبول دارم همینطور کتابای اوریانا فالاچی دنیای سوفی هم قشنگه این کتابایی که گفتم عشق و عاشقی توشون پررنگ نیست اما اگر دنبال کتابای رمانتیک خوب هستی کتاب های جوجومویز خوبن خیلی 

کتاب زیاد میخونم و اگر خواستی بازهم میتونم معرفی کنم 

2728

سمفونی مردگان، سال بلوا، پیکر فرهاد، سنگ صبور، تنگسیر، سووشون، نامه به کودکی که هرگز زاده نشد، جنس ضعیف، رفتیم بیرون سیگار بکشیم هفده سال طول کشید، هویت، انتری که لوطیش مرده بود و داستان های دیگر، کمدی انسانی، دوبلینی ها، آدلف، تنهایی پرهیاهو، صد سال تنهایی، عشق سال های وبا، مانیفست یک فمینیست، مسخ و داستان های دیگر، ناطور دشت، فراسوی نیک و بد، بار هستی، تهوع، مردی به نام اوه، جنایت و مکافات، جای خالی سلوچ، والس خداحافظی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، خاطرات روسپیان سودازده من، همسایه ها

کتاب خوب زیاد هست ولی من توصیه میکنم بیشعوری و ملت عشق رو نخونی، احتمالا بهت پبشنهاد میشه دلیلشم این ...

ملت عشق ک خیلی خوب بود😢من خیلی دوسش دارم

استارتر عزیز من کتاب های

زمانی برای گریستن نیست

مادربزرگ سلام میرساند و میگید متاسف است

مرگ خوش

طاعون

گوژپشت نتردام

بوف کور

سه دختر حوا

مردی به نام اُوه

کیمیاگر

رو بهت پیشنهاد میکنم

وَ حِقارتشان راباتَصّور تَخریب ما زنده میکنند.🧠
2738
سمفونی مردگان، سال بلوا، پیکر فرهاد، سنگ صبور، تنگسیر، سووشون، نامه به کودکی که هرگز زاده نشد، جنس ض ...

سوشون واقعا عالیه

بین کتاب هایی ک معرفی کردین سوشون و نامه ای ب کودکی ک هرگز زاده نشد رو خوندم واقعا عالین🤩

وَ حِقارتشان راباتَصّور تَخریب ما زنده میکنند.🧠

دنیای سوفی درباره فلسفه و منطق جهان وخدا

کیمیاگر درباره هدف وداستانی فلسفی

شازده کوچولو داستانی نمادی

مردی به نام اُوِه رمانه

سه شنبه ها باموری درباره زندگی و مرگ که فوق العاده بود

دختر پرتقالی داستانی 

سینوهه .....

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
ملت عشق ک خیلی خوب بود😢من خیلی دوسش دارم استارتر عزیز من کتاب های زمانی برای گریستن نیست م ...

وااااای که من عاشق کیمیاگر و ومخصوصا مردی به نام اُوِه هستم😍😍😍

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺

رمان منِ او(‌عاشقانه از زمان کودکی تا بزرگسالی فضای رمان مربوط به قبل از انقلاب) - رویای نیمه شب(عاشقانه یک پسر اهل سنت به دختر شیعه) - اتوبوس(خیلی قدیمیه نوشته فهیمه رحیمی ولی فوق العاده بود خاطرات دختر یتیمی که مجبور میشه پیش عموش زندگی کنه) رمانهای دفاع مقدس هم خیلیاشون خوبه مثل دا -خاکهای نرم کوشک -رقص در دل آتش (عاشقانه یک زن منافق به یک رزمنده چریکی)

کتابهای که من خیلی ازشون استفاده کردم و بنظرم مفیدن

سه شنبه ها با موری 

اثر مرکب

این دوتا رو خیلی دوست دارم

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

دنیای سوفی

کوری 

بینایی

سینوهه

اینا رو هم دوست دارم

الانم میخوام اما رو شروع کنم نمیدونم چطوره

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏