2737
2734
عنوان

ناهار چی دارین کمک 😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 96 پست
کارشناس ارشدمراقبت های ویژه هستم استخدام رسمی بیمارستانم ،دانشگاه آزاد هم بعضی مواقع درس میدم

چه خوب.موفق باشید.میتونم درخواست دوستی بدم بهتون؟

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو نت بزن ولی خودم میگم سینه مرغ باید باشه نوار نوار ازش میبری اندازه انگشت به قطر ۲.۳ سانت بعدش میزاری تو مواد پیاز و زعفرون نمک حالا هرچی که سلیقه خودت هست ولی پیاز رنده نکن بعد رولش کن با خلال ثابت کن تا باز نشه حالا تو تابه خیلی کم روغن بریز بزار باحرارت کم بپزه تا رنگش طلایی شه بعدم تموم من با زرشک پلو این پختم حالا شما هرچی دوست داری بچه ها دوست دارن پسرم تند تند خوردش

2738
خیلی ممنون هر روز به جز جمعه ها از ۶صبح تا ۶عصر میاد ،با بیمه اش حدود ۳میلیون ونیم میدم

خوشبخت باشی عزیزم.    من شاغل بودم اصلا" نتونستم اعتماد کنم نیستم کارگر بیاد. خیلی محتاطم. 

بخدا شوهرمنم همینه 

می بینی چه بلان 

زحمت فکرکردن هم به خودشون نمیدن .

یه سری از شوهرم پرسیدم گفت نمیدونم 

منم گفتم نمیدونم حالا تا برسی خونه جواب بده وگرنه واقعا نمیدونم چی بپزم 

اومد خونه و دید واقعا نپختم 😂😂

باورش نمیشد اصلا 

اخه همیشه غذاش حاضره 

یادم نیست دیگه اون روز چی خوردیم 😁

می بینی چه بلان  زحمت فکرکردن هم به خودشون نمیدن . یه سری از شوهرم پرسیدم گفت نمیدونم  ...

منم چندبار همینکارو کردم. از اونموقع کلی پیشنهاد میده 🤣🤣🤣 هر وقت بگه نمیدونم میگم منم نمیدونم میشینم فیلم نگاه میکنم 🤭🤭🤭

2706