2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوونیم، دختره

گریه نمیکنه؟ دختر من صدای بچه های بیرون رو میشنوه خیلی گریه میکنه ۳ سال و نیم داره نمیدونم ببرمش یا نه 

میترسم 

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤
خب با بچه خونه چیکار میکنین حوصله اش سر نره؟ من که هر کی میبینم میرن بیرون فکر میکنم در حق بچم ظلم م ...

اتفاقا اونا دارن ظلم میکنند که بچه رو با ویروس مرگ‌ در تماس قرار میدن، هر کی خائن به خودش و خانواده اش هست و در واقع قاتل خودش و عزیزانش و بقیه هست، راه افتاده بیرون

... و من به تو ایمان دارم...
2728
گریه نمیکنه؟ دختر من صدای بچه های بیرون رو میشنوه خیلی گریه میکنه ۳ سال و نیم داره نمیدونم ببرمش یا ...

هرگز این ظلم رو در حقش نکن که ببریش به آغوش خطر مرگ

ما قرنطینه ایم بچه کوچکمون ۱۱ سالشه😂

ولی خالم پسرش ۳ سالشه همچنان تو خونن

خریدم با داییامو خالم هر هفته یه نفر میره بیرون

یه هفته بابای من

یه هفته داییم

یه هفته شوهرخالم و ...

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
اتفاقا اونا دارن ظلم میکنند که بچه رو با ویروس مرگ‌ در تماس قرار میدن، هر کی خائن به خودش و خانواده ...

واقعا؟ تو رو خدا راست میگی؟ همش خودمو سرزنش میکنم میگم حداقل ببرم پیاده یه دور بزنه

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤

منم یه دختر ۱۶ ساله

یه پسر ۲ ساله دارم

همش خونه ایم. تلویزیون و بازی و آب بازی و کتاب و قصه و...

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2738
واقعا؟ تو رو خدا راست میگی؟ همش خودمو سرزنش میکنم میگم حداقل ببرم پیاده یه دور بزنه

ن بابا نری بیرون

برین پشت بودم یکم بیرونو ببینید

هوا خیلیییی خوبه

منم یکی ۲ روزه ۳ چهار ساعت میرم پشت بوم درس میخونم😂

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
گریه نمیکنه؟ دختر من صدای بچه های بیرون رو میشنوه خیلی گریه میکنه ۳ سال و نیم داره نمیدونم ببرمش یا ...

نبرگلم.. حواسشوپرت کن باهاش بازی کن یاخوراکی های خوشمزه باهم درست کنین که انجامش برای اون راحت وواسه توکم دردسرباشه مثلاپنیرروباقاشق له کن مث پوره بشه بیسکویت هم پودرکن.. بعدپنیروتودستت مث گوله های کوچیک کن وبغلطون داخل بیسکویت ها... گلوله های کوچیک خوشمزه 

اگه جان خودت و عزیزانت رو دوست داری به هیچ وجه خودتون رو به آغوش خطر مرگ‌نبرید، باور کن شوخی نداره، الان من چند نفر رو میشناسم‌که گرفتار شدن، ولی مناسفانه یکیشون که از همه جوانتر و قویتر و سالمتره، چند روزه توی ICU بستری هست و هیچ امیدی بهش نیست، تو رو خدا بشینید توی خونه به خاطر جان عزیزانتون

خب با بچه خونه چیکار میکنین حوصله اش سر نره؟ من که هر کی میبینم میرن بیرون فکر میکنم در حق بچم ظلم م ...

والا من با دوتا بچه هام قرنطینه ام کوچیکه هم ۴ ماهش بزرگه ۴ سالش دیوونه شدم نزدیک ۳ ماهه نرفتم جایی

ختم قرآن خواستین چله خواستین در خدمتم فداتون بشم نایب نماز و روزه هم هستم در آمدم از این راه قاری قرآنم .

برنامه نگاه میکنه.عصرا حدود۲ساعت تو حیاط باهاش بازی لی لی.توپ بازی و...میکنیم.کتاب داستان براش میخونم.همرام میارم اشپزخونه یکم کمک الکی بده مثلا..