2737
2734

خواستم بگم شماهم اینکار روبکنید پریروز شب اومد دنبالم 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

تونست بیاد منرو ببر 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هولاااا نی نیم خوشحاللل شدددد😀😀😀

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
2731
واااا چجوری

خونه ی من یه استان دیگه هست قبل عید رفته بودم گیر افتاده بودم دیگه پریروز خسته شدم گفتم به شوهرم یه امتحانی بکن بیا دنبالم با شناسنامه و سند ازدواج بگو میرم دنبال زن و بچم که خداروشکر اجازه داده بودن بیاد

شوهر من برا یه استان دیگس شناسنامش موقع تولد اونجا زندگی میکردن  برا هربار دکتر که مبخوایم بری ...

خوبه باز قبول میکنن

خواستم بگم کسایکه مثل من بود شرایطشون اینکار روبکنن

هولاااا نی نیم خوشحاللل شدددد😀😀😀

😂