2737
2734
عنوان

بی بی چک دوم من بیان دوستان گل

759 بازدید | 63 پست

سلام اینم بی بی چک الان 

دوستان گل زنگ زدم آزمایشگاه برا آزمایش خون گف کدوم مدل میخای انجام بدی تا بگم جواب کی میاد؟ 

برم چه آزمایشی انجام بدم خانم گلا؟ کی برم بهتره؟

بیبی رو تفسیر کنین 

فک میکنم مثبته از ته ته قلبم برا همه منتظرا دعا میکنم 

بیبی چک اول مال دیشب اس تاپیک قبلی ام اس دوستان 

برم آزمایش یا نه اونم چه آزمایشی؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عه نرگسیییی چقدر قشنگه این لحظه 

همون بگو تیتر بتا میخام 

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

مبارکه مامان شدی عزیزم😍😍😘😘😘😘

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

عزیزم مثبت به این واضحی ندیده بودم هووورااا مبارک باشه مامان زیبا 

خداروشکر حالادیگه کانل استرس رو ازخودت دور کن شادباش غذاهای خوب بخور ازهرچیزی قائده آور دوری کن گرمیجات به هیچ عنوان نخور تا نی نی به سلامتی جون بگیره بعد هرچی دلت خواست بخور

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
2706