2733
2734
عنوان

جواب بديد

100 بازدید | 17 پست

كيا به خواسته خودشون سزارين شدن !؟چند هفتگي سزارين كردين!؟

ايا درسته فقط بيمارستان خصوصي و دكتر خصوصي ميتونه به خواسته خودت سزارين كنه!؟ من خونواده شوهرم طبيعي ميخوان ولي من به هيچ وجهه نميخوام اونا مگه بچمو ميخوان بدنيا بيارن طرفدارايه طبيعي نيان نصيحت چون واقعا همه چي راجب طبيعي و سزارين ميدونم 

سوال بعديمم اينه شده كسي بدون اينكه زير نظر دكتر باشه تو 38 هفتگيش بره بيمارستان خصوصي سزارينش كنن!؟ من ميخوام دردمم بگيره تا پنج هفته ديگه هم سزارين بشم

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠
آره فقط خصوصی سزارین میکنن 38 هفته کلا قانون اینه دولتیا سز نمیکنن

مطمعني 38 هفته !؟ اخه من عفونت خيلي شديد دارم نميتونم ديگه اين دردارو تحمل كنم 38 هفته ديگه نهايت صبرمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مطمعني 38 هفته !؟ اخه من عفونت خيلي شديد دارم نميتونم ديگه اين دردارو تحمل كنم 38 هفته ديگه نهايت صب ...

خب اگر شرایطتت اورژانسی باشه زودتر میکنن ولی فقط بیمارستان خصوصی.بعدشم بچه باید برسه دیگه زودتر خب برا بچه خوب نیست

من زنداداشم 38 هفته با دکتر هماهنگ شد رفت خصوصی سز کرد

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
2728

چه جالب نمیدونستم خانواده شوهر تو طبیعی سزارین هم دخالت میکنن😐😐😐

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

😂😂😂مگه میشه جا بمونن

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
خب اگر شرایطتت اورژانسی باشه زودتر میکنن ولی فقط بیمارستان خصوصی.بعدشم بچه باید برسه دیگه زودتر خب ب ...

خب منم همون 38 هفته رو ميگم نه زودتر ميگن تا 37 هفته به بعد بچه اوكيه

تو همه چی دخالت دارن 

تو گوش شوهرم پر کردن زنت نازک نارنجیه سزارین خرج داره یا اینکه شکمش داغون میشه خونه نشین میشه این حرفا 

اینارو میگن تا بهم کمک نکنن اگر ده روز استراحت بودم چون غیر این سودی براشون نداره طبیعی یا سز کردن من

2738
تو همه چی دخالت دارن  تو گوش شوهرم پر کردن زنت نازک نارنجیه سزارین خرج داره یا اینکه شکمش داغو ...

یا خدا

بی محل باش به حرفاشون مهم اینه شوهرت طرف تو باشه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
تو همه چی دخالت دارن  تو گوش شوهرم پر کردن زنت نازک نارنجیه سزارین خرج داره یا اینکه شکمش داغو ...

واقعا بعضیا از فهم و شعور خیلی داغونن 

دیگه پسرتو زن گرفتی ولشون کن خودشون برا زندگیشون تصمیم بگیرن نپرن وسط نمیشه 

تو کاره خودتو بکن خاهر اصلا صداشم پیش اونا درنیار بگو آره طبیعی ام

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
سونوددادی اکه بچه بریچ باشه  دولتی هم سزارین میکنن به نظر من طبیعی و سز به یک اندازه  ضرر ...

تو این دوماه اخیر سرش پایین بوده متاسفانه ولی من حاظرم پول بدم سزارین بشم

یا خدا بی محل باش به حرفاشون مهم اینه شوهرت طرف تو باشه

شوهرم یکم تحت تاثیره ولی حریفش میشم  

😂

شوهرم یکم تحت تاثیره ولی حریفش میشم   😂

آفرین😁

واقعا بعضیا از فهم و شعور خیلی داغونن  دیگه پسرتو زن گرفتی ولشون کن خودشون برا زندگیشون تصمیم ...

اخه اسرار داره برم دکتری که اخرین بچش ۹ سال پیش پیشش زایمان کرده میخواد خودش تداخل داشته باشه مادر شوهرم 

از خداشه تو سونوهام ببرمش تا از دکتر وضعیتمو بپرسه اخرین بار از شانسم اومده بود گفتن بچه سرپایینه بال در اوورد گفت اره طبیعی اینا شوهرمم پررو شده بود تا دید مامانش پشتشه 

الانم میگه ببریمش دکتر خودم که خودشم باشه به دکتر بگه طبیعی میخواد ببینه من میخوام سزارین یا واقعا نمیتونم سز کنم 

اخه من خونوادش خیلی اذیتم کردن تو حاملگیم تنها امیدم رفتن دکتر بود یکمم به شوهرم بگم مراقبم باشه ولی این میخواد بیاد باهام تا بفهمونه هیچیم نیس میتونم طبیعی بیارم منم عمرا بزارم 

2706