2733
2739

سلام دوستان

یه برنامه بهم بگید لطفا که ویس رو فشرده اش (تبدیل به Mp3 ) کنم (برنامه واس گوشی باشه) 

میخوام یه ویس ۳۰ دقیقه ای رو در حد ۱۶ مگ شه و تو واتساپ بفرستم 

لطفا می دونید راهنمایی کنید که کارام بدجور گیره

خب چرا نصفش نمیکنین دو بار بفرستین؟

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا نصفش نمیکنین دو بار بفرستین؟

ویس ام رو آماده کردم واسه پیام رسان بله که میشد تا ۴۰ دقیقه هم فرستاد 

بعد فرداش گفتن پیام رسان سرعت اش خوب نیست تو واتساپ بفرستید 

حالا موندم چی کار کنم 

2731
ویس ام رو آماده کردم واسه پیام رسان بله که میشد تا ۴۰ دقیقه هم فرستاد  بعد فرداش گفتن پیام رسا ...

خب همون رو با ی اپلیکیشن دو قسمت کنین.

سرچ کنین داخل گوگل زیاد هست

حذف قسمتی از آهنگ

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.