2737
2739
عنوان

خواهرم بیماری صرع(تشنج) داره😢☹😥

4308 بازدید | 61 پست

خانوما خودتون فکر کنم بدونید چی هست دیگه☹

خواهر من ۲۵ سالشه.از ۱۵ سالگی مشکل صرع داره.توی ۲ سالگی از طبقه دوم افتاده پایین سرش آسیب دیده.تا الان هم همش تشنج داره.پریروز ۳ بار در یک روز تشنج کرد دیروز هم صبح تشنج کرد.موقع شروعِ تشنج جیغ میزنه و ما واقعا وحشت زده میشیم.مامان بابام به سمت اتاقش میدون و منم خیلی خیلی میترسم😭🤢خواهرم چاقه.۳۰ کیلو اضافه وزن هم داره.قند یا فشارش میره بالا یا عصبی میشه تشنج میکنه.الان بیشتر از ۱۰ ساله که قرص مصرف میکنه.من واقعا مشکل عصبی گرفتم.وقتی جیغ زدن هاش موقع تشنج یادم میاد عصبی میشم.مامان بابام نزدیک ۶۰ سالشونه.من همش نگرانی آینده رو دارم که بعد از مامان بابام با خواهرم چیکار کنم؟؟دیگه چه حامی ای دارم.خیلی مضطرب و نگرانم.انقدر فکر کردم بهش دارم داغون میشم.لطفا بیایید راهنماییم کنید😢😭😖🤕🤢😨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید بخاطر اضافه وزنه مشکل فشارش وقندش.چرا کمک نمیکنین وزنش بیاد پایین؟

خودش همت نمیکنه.بارها باشگاه ثبت نام کرده چند روز رفته دیگه نرفته.همش بهش میگیم.نمیدونم چرا گوش نمیده.انگاری براش مهم نیست☹☹

فقط با دارو کنترل میشه.نه.نمیدونم

خب سعی کنید کمی تحقیق کنید راجب بیماریش و ببینید آیا راههایی هست که بهشون کمک کنه

انشالله که کنترل میشه

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
خودش همت نمیکنه.بارها باشگاه ثبت نام کرده چند روز رفته دیگه نرفته.همش بهش میگیم.نمیدونم چرا گوش نمید ...

ببریدش مشاوره 

اگ قرص مصرف میکنه ک نباید دیگ تشنج کنه آبجی منم الان شاید ۲۰ سال اینا بشه ک صرع داده البت فک نکنم الانم داشته باش چون ی مدت قرص مصرف میکرد دیگ الان و نمیدونم کلا انم فک کنم دوبار اینا شکر خدا تشنج کرده تو این چند سال

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2738

عزیزم شما باید اول سلامتی خودت رو در نظر بگیری،  با مامان بایات صحبت کن که تو این وضعیت اذیت میشی، من باشم  احتمال داره اصلا پیششون زندگی نکنم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
خودش همت نمیکنه.بارها باشگاه ثبت نام کرده چند روز رفته دیگه نرفته.همش بهش میگیم.نمیدونم چرا گوش نمید ...

طفلک حتما ناامیده.ولی من مطمینم وزنش بیاد پایین خیلی بهتر میشه حالش از هر لحاظ.

💞I love you, when you call me senorita💞
خب سعی کنید کمی تحقیق کنید راجب بیماریش و ببینید آیا راههایی هست که بهشون کمک کنه انشالله که کنترل ...

جراحی هم هست.ولی مامانم میگه دکترش گفته مکان شروع حمله توی مغزش مشخص نیست که بشه جراحی کرد.

فقط با دارو کنترل میشه.نه.نمیدونم

آخی عین عموی من جمعه سوم پدر بزرگم بود از کرونا مرد همون روزم مادر بزرگم بستری شد عموم هم مریض روانش قرص میخوره مونده تنها یکی از عموهام شب میره پیشش

جراحی هم هست.ولی مامانم میگه دکترش گفته مکان شروع حمله توی مغزش مشخص نیست که بشه جراحی کرد.

به نظرم بعد از کرونا ، مجدد به دکتر مراجعه کنید 

شاید علم پیشرفتی کرده باسه ، یا مکان مشخص بشه 

انشالله که درست میشه

2706