2733
2734
علائمش چی بود

اولش عین سرماخوردگی بوده 

خواهرم گفت اصلا تب نکردیم ...

ولی بعدش خیلی شدیدتر شده بوده ...

اخرشم که بهتر شده بویایی نداره ..

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@پسر_جذاب     @دفنه     @رومینا     @رادمهر_و_داداش ‍&n ...

انشالله خدا بهشون سلامتی بده ... 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2740
وداع میکرد بامن...وای دلم کبابه اصن اروم قرارندارم کاش همون عکس همونمیدیدیم...حیفن اینجور ادمای مهرب ...

بیچاره هنو هیچی نشده فرستادیش تو قبر که??!!!

خیلی از کروناییا خوب میشن

بهش روحیه بده فقط

اینکه خودشو باخته از هر دردی بدتره

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
انشالله خدا بهشون سلامتی بده ... 

متشکرم این نعمت نصیب همه و شما انشالله استادگرامی...

من اعلاناتموحذف کردم اگه ممکنه بنده رو تگ کنیدتاپیک شعر؛ممنون میشم

از کوزه همان برون تراودکه دراوست

دایی منم کرونا گرفته میشه برا ی اونم دعا کنین . خواهش می کنم .

خیلی براش ناراحتم . حالش خوب نیست 🥺

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
بیچاره هنو هیچی نشده فرستادیش تو قبر که??!!! خیلی از کروناییا خوب میشن بهش روحیه بده فقط اینکه خو ...

خدا اون روزو نیاره..خیلی ایکاش ایکاش میکرد/جیگرمن آتیش گرفت براش...اصلا دپرس شدم چون میدونم رعایت میکرد.همون اول ابتلامتوجه شدن بلطف تست های ورودی شهرها..سعی کردم انرژی مثبت بهش بدم ...بخودشم گفتم اون بااایدبه خونه برگرده بچش زندگیش منتظرشه...یروزمیشه که همه ی ایناخاطره میشه و بما میگی من کرونا رو شکست دادم.قرارگذاشتیم بعداین دوره که برگشت یک مهمونی توپ براش راه بندازم بهمین مناسبت

از کوزه همان برون تراودکه دراوست
خدا اون روزو نیاره..خیلی ایکاش ایکاش میکرد/جیگرمن آتیش گرفت براش...اصلا دپرس شدم چون میدونم رعایت می ...

ان شاالله

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .