2733
2739
الهی بهتر بشه تنش سلامت  من منظورم کلی بود میگم توی سایت زیاد دل نسوزونی ... میترسم لطمه ببین ...

انشالله..اره گرفتم منظورتو...ممنون که دلسوزی مهربونم...لطف داری عزیزم تو دلپاکی که اینقده بفکری...اون سالم باشه عیبی نداره من اگه یکوقتی یک درهزار دروغ باشه فوقش باهاش کات میکنم ..خیلی وقته باهم دوستیمو ازمشکلاته هم خبرداریم ...ایمیل..شماره ..اسم بچه ها و خانواده هامونو داریم ...امیدوارم الکی باشه..نمتونم بی تفاوت باشم چکنم اخه..از فکرم بیرون نمیاد...بهتراز شمانباشه خیلی دلش پاکه...خیلی درصدش کمه الکی گفته باشه..سالم باشه حالا من اشکالی ندارم ..فدایی داری هااا♡♡♡♡♡♡♡♡♡

از کوزه همان برون تراودکه دراوست
انشالله..اره گرفتم منظورتو...ممنون که دلسوزی مهربونم...لطف داری عزیزم تو دلپاکی که اینقده بفکری...او ...

حالا اوا یه چی بگم شاخ در میاری 

من یه دوست دارم بالای ۲۵ ساله دوستیم

بعد این خبر داره من نازایی دارم 

از دوران ابتدایی دوستیما 

دو تا دختر داره 

سومی رو حامله شده 

زنگ زده به من که نمیخوام و فلان 

میخوام بندازم ...حالا من چقدر گریه کردم اینو پشیمون کنم ...رفته قرص خریده زیر زبونی که بندازه البته پشت تلفن میگفتا من ندیدم 

بعد حالا اون یکی دوست مشترکمون که با اونم خیلیییی ساله دوستیم 

بهم خبر داد ...فلانی دروغ میگه خودشون خواستن بچه ...الکی به تو میگه نمیخوام و ناخواسته بود 

گفتم چرا ...مگه خل هست ...به من چه اصلا ..چرا منو ناراحت کرد 

گفتش ..چون تو نازایی داری این حرفا رو زد مثلا که تو چشم نزنی و ...

انقدر ناراحت شدم 

منم کلا هر دو تاشون رو حذف کردم کلا از واتساپ و گوشی ...

ببین دوست ۲۵ ساله م اینکارو کرد حالا فکر کن بقیه چی هستن 

زنگ زده داداشم و مامانم از من خبر بگیره 

اونام خبر داشتن ...دست به سرش کردن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اوا یه چی بگم شاخ در میاری  من یه دوست دارم بالای ۲۵ ساله دوستیم بعد این خبر داره من ناز ...

خدای من..اخه چقد عوضی..ببخشیدا...نگران نباش گفتم که هرکس نون دیانت شو میخوره خاطرت جمع خداجوابشو میده شک نکن دیدم که میگما

از کوزه همان برون تراودکه دراوست
2731
خدای من..اخه چقد عوضی..ببخشیدا...نگران نباش گفتم که هرکس نون دیانت شو میخوره خاطرت جمع خداجوابشو مید ...

سلام 

دوستتون خوب شد؟

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
سلام تحت مراقبته فعلاکه یازده روزگذشته بایدتا21روزتحت نظرباشه..ممنون ک بیادبودی♡

خداروشکر انشالله که بخیر میگذره.♥️

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️