2737
2734
عنوان

خواستگارم ی جوریه انگار نرمال نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم میگم بیخیالش شو.اگه واقعا براش مهم باشیو دوست داشته باشه اینجوری باهات رفتار نمیکنع

هر صبح که نه هر ظهر پیام میده میگه سلام روز بخیر

بنظرتون دیگه جوابشو ندم?

2731
امشب زنگ زدم رک و راست گفتم بهش گفتم هیچ اجباری نیست لطفا بیشتر اهمیت بدید من میخوام این موضوع رو ک ...

ببین تا بیشتر از این کوچیک نشدی بیخیالش شو...گیرت اورده این...

نه بهش اس بده نه زنگ بزن نه وقتی زنگ زد جواب بده...

از طرف خودت کاتش کن...بره بسلامت...

هروقت پیگیر شدن بگو خوشم نیومده...خداروشکر ک درحد اشناییه و اخلاقشو نشون داده...

خب مثلا نمیتونه چند دقیقه طول روز وقت بذاره بمن زنگ بزنه?

بجان مادرم زن داره بخداقسم عین این برام اتفاق افتاده زنم نداشته باشه مشکل روانی داره ترقران تاوابستش نشدی کات کن بقران دلم شور افتاد

من ازحقم گذشتم تاعذاب لحظه کم باشه..سرم بالاست وقتی که زمونه متهم باشه...به عاقل حکم ازادی به دیوونه قفس دادن...اوناییکه بدی کردن همه تقاص پس دادن...اگه حال دلم خوبه سکوتم معجزه کرده..وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده
2738
شاید سرش شلوغه

سرشم شلوغ باشه باید قبلش خبر بده ...ب نظرم داره میپیچونه استارتر حواستو جمع کن

همه‌چیز به اولویت ها برمیگرده...

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
پدرم میگن این مشکل روانی داره تموم کن

شک نکن مگه خونه بابات جات تنگه صبورباش خدا بخداهمچین برات جفتتو جور کنه خودتو بدبخت نکن وتی منم چند وقت پیش ازطریق دوستام وواسطه بایکی اشناشدم دهنمو صاف کرد بخدا مرتیکه عوضی اصلا پسری ک عرضه داشته باشه خودش میاد جلو مطمعن باش اگه دوست داشت له له میزد باهات حرف بزنه

من ازحقم گذشتم تاعذاب لحظه کم باشه..سرم بالاست وقتی که زمونه متهم باشه...به عاقل حکم ازادی به دیوونه قفس دادن...اوناییکه بدی کردن همه تقاص پس دادن...اگه حال دلم خوبه سکوتم معجزه کرده..وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده

وای منم بایکی اشناشدم یارو زن داشت دقیقا سریه تایم میومد الان اصلا کل حواسم رفت خدانجاتم داد چندروز بعدفهمیدم انگ شوهر دزدی بهم نخورد خداروشکر

هر صبح که نه هر ظهر پیام میده میگه سلام روز بخیر بنظرتون دیگه جوابشو ندم?

ن ابجی جوابشو ندع.میتونه بجای اینکع بره کوه گوشیش انتن نده بمونه با شما حرف بزنه و تکلیفتون روشن کنه.وقتی ک میبینه جوابشو میدی دیگه زیاد بهتون اهمیت نمیده.

2706