2733
2734

۳ساله ازدواج کردم

۳سال که نه به من ۳۰ سال گذشته

موهام داره از غصه سفید میشه

با شوهرم و خانوادش مشکل دارم

یکی دوتا نه خیلی زیاد

با این ازدواج خودمو از اون بالا بالاها پرت کردم پایین جدول

از یه خانواده با وضعیت مالی و اجتماعی و فرهنگی عالی ازدواج کردم با یه خانواده داغون(نیت تمسخر و فخر فروشی ندارم فقط میخوام در جریان قرار بگیرین)

تو فامیل و دوست و آشنا حرفی برای گفتن ندارم

همه مسخرم میکنن

از همه نظر به شوهرم خیلی سر هستم

ازدواجمون یجورایی خیلی تخماتیک بود😔

گول خوردم و خام شدم

وقتی با شوهرم اشنا شدم سنم خیلی کم بود و وارد رابطه دوستی شدیم و به همدیگه وابسطه شدیم 

چشم و گوشم واقعا کور شد

اونم گولم زد خیلی وعده های دروغ و واهی بهم داد

از دروغ در مورد خانوادش و رابطه گرم و عالیشون گرفته تا کلی دروغ دیگه

الان ۳ ساله زیر یه سقفیم 

من افسردم

پشیمونم😑

اما انتخاب خودم بوده

خجالت میکشم باهاش برم بیرون یا مهمونی 

از بس مسخرم میکنن فامیل

به ظاهرش نمیرسه از وقتی منو به دست آورده دیگه خودشو راحت کرده 

وقتی ازش میخوام بهتر باشه قهر میکنه میگه مگه چمه!

اعتماد به سقفشون خانوادگی زبانزده!!!

از خانوادش هم نگم براتون همه بدی ها را باهم دارن!

اینم همش در خدمته خانوادشه و تو اونا حل شده🙁

شوهرم معتاد نیست

بد دل نیست

دست بزن نداره

اما از لحاظ روحی و شخصیتی دنیاش با من از زمین تا آسمون فرق میکنه اینو وقتی فهمیدم که باهاش اومدم زیر یه سقف...

حس میکنم دچار طلاق عاطفی شدم😥

تازگی ها کم کم داره تو گوشم میخونه که دیگه وقت بچه دار شدنه و بچه میخواد

اما من هنوز با خودم و اون و خانوادشو این زندگی کنار نیومدم

دلم نمیخواد ازش بچه داشته باشم

دلم گرم زندگیم نیست😭

بعضی اوقات همه فکرم به جدایی و رهاییه

گاهی از اینده نامعلوم خودم میترسم

از شکستن دلش میترسم

من چکار کنم

میشه خواهرانه راهنمای من باشین؟

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

برای شما و وقتتون احترام قائل بودم کامل نوشتم اذیت نشین

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نباش تنها نیستی نصف ایران وضعیتشون همینه

خداوکیلی؟

من حال روحیم خیلی خرابه

2728

عزیزم منم یه جورایی مث توام با فرق اینکه ‌‌وهرم خیلی سعی میکنه خودشو بهتر کنه و قید خانواده داغنشو زده ولی تا مطمئن نشم از زندگیم بچه نمیارم توام نیار 

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 

خوب گفتی مشکلاتت خیلی زیاده

دقیقا بگو مشکلاتت جیه؟

خانواده که اگر بهتون غلبه نداشته باشن میشه باهاشون کنار اومد.

خود شوهرت چه مشکلاتی داره؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738

دوسش داری ؟بنظرم کل زندگی هاهمینطوره تفاهم چه بسا طلاق بگیری باززندگی خوبی نداشته باشی یه مشاوره برو 

ساعت دنیایی من کوک است بالبخندتو                                     صبح رابیداری چشم توتعیین میکند❤💑❤

عزیز مهر طلاق نمیخواد بزنی به شناسنامت اول برو مشاور و... اگر دیدی درست نشد طلاق بگیر فعلا هم بچه دار نشو

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

عزیزم خودت چه تلاشی برای بهتر شدن این وضعیت کردی؟!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

دوسش داشته باش اینجوری عیبش نمیبینی که بخاطرش خجالت بکشی

الان نامزد من از خیلی از فامیلام کمتره ولی به هیشکی اجازه ندادم شخصیتش پایین بیاره و از همه ادمای دنیا بهتره واسم

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2706